YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tayyar'ın tweeti yine ortalığı karıştıracak
Tayyar'ın tweeti yine ortalığı karıştıracak
31 Mart 2012 10:04
Twitter'da yazdıkları ile Meclis'te gerginliğe sebep olan AK Parti Milletvekili Şamil Tayyar'ın bu tweeti yine ortalığı karıştıracak.

4+4+4 görüşmeleri sırasında sosyal paylaşım sitesi twitter'da yazdıkları ile Meclis Genel Kurulu'nda gerginliğe neden olan AK Parti Milletvekili Şamil Tayyar, Meclis'i karıştıcak bir tweet daha paylaştı.

Tayyar, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da '4+4+4 geçti, meclis tarih yazdı; katsayı adaletsizliği kalktı, Kur'an seçmeli ders oldu, kederliler meyhanelere koştu 'diye yazdı.

4+4+4 olarak bilinen ve kabul edilen kanun teklifinin TBMM Genel Kurulunda kabul edilmesinin ardından Şamil Tayyar sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan kanun teklifinin yasalaşmasını değerlendirdi.

CHP'LİLERİ YİNE KIZDIRACAK

4+4+4 düzenlemesinin TBMM'de görüşüldüğü sıralarda yazdığı, '4+4+4 okulları değil, meyhaneleri vurdu. CHP'li vekiller tam kadro mecliste 'tweeti Genel Kurulu'nda gergin anlar yaşanmasına sebep olmuştu.Tayyar'ın genel kurulda kavga çıkaran tweetinden sonra tartışma yaratacak bir tweet daha kanun teklifinin yasalaşmasından sonra geldi. Tayyar sosyal paylaşım sitesi Twitter'da '4+4+4 geçti, meclis tarih yazdı; katsayı adaletsizliği kalktı, Kur'an seçmeli ders oldu, kederliler meyhanelere koştu 'diye yazdı.
 

adi adam
 // ertugrul gazi gürhan
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
31 Mart 2012 11:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler