YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tayyar: "Ocak'ta hükümet kurmak istediler"
AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, 17 Aralık'la ile ilgili konuştu.
Tayyar: "Ocak'ta hükümet kurmak istediler"
04 Şubat 2014 / 00:11 Güncelleme: 04 Şubat 2014 / 00:13

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, 17 Aralık'ta düzenlenen 'rüşvet ve yolsuzluk' operasyonuyla alakalı, "17 Aralık'ta yeni bir oyunu sahnelediler. Başbakan'a suikast girişiminde bulundular, yeni bir darbe senaryosu peşinde koştular. Amaçları, 28 Aralık'ta hükümetin düşmesi, ocak ayında yeni hükümetin kurulmasıydı" dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, seçim bölgesi İslahiye'de yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. Atatürk Bulvarı'nda seçim bürosu açılışına katılan Tayyar, burada yaptığı konuşmasında CHP'yi eleştirerek, "Onlar her zaman sandık iradesine karşı çıktı, darbecilerin yanında yer aldı" ifadelerini kullandı. Tayyar, İstanbul merkezli yapılan 'rüşvet ve yolsuzluk' operasyonuyla ilgili ise şunları söyledi:

"17 Aralık'ta yeni bir oyunu sahnelediler. Başbakan'a suikast girişiminde bulundular, yeni bir darbe senaryosu peşinde koştular. Amaçları, 28 Aralık'ta hükümetin düşmesi, ocak ayında yeni hükümetin kurulmasıydı."

Tayyar'ın konuşmasının ardından seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

 

DHA

00:31
 // NE GÜNLERE KALDIK
Hükümet işi gücü bırakmış bu cemaat denen örgüt ile uğraşıyor. Muhalefet; bu örgüt sayesinde rahat bir nefes aldı. Hükümet siyasi muhalefeti kendi haline bırakmış durumda. E ne yapalım Şamil Bey!? Tutun kulağından, atın kodese. Size oy verdik, yetki verdik. Gereğini yapın....
04 Şubat 2014 00:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler