YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tayfun Talipoğlu hayatını kaybetti
İzmir'deki evinde fenalaşan gazeteci Talipoğlu, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi
Tayfun Talipoğlu hayatını kaybetti
21 Mart 2017 / 08:00 Güncelleme: 21 Mart 2017 / 11:31

Alınan bilgiye göre, Talipoğlu'nun Konak ilçesi Güzelyalı Mahallesi'ndeki evinde fenalaşması üzerine yakınları tarafından sağlık ekiplerine haber verildi.

Sağlık görevlilerince İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Talipoğlu, müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kars'ta 1962 yılında dünyaya gelen Tayfun Talipoğlu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Gazeteciliğe muhabirlikle başlayan Talipoğlu'nun "Bamteli" adlı programı 1995'ten itibaren bazı televizyon kanallarında yayınlandı. Köşe yazarlığı da yapan Talipoğlu'nun, kaleme aldığı kitapların yanı sıra şiir ve türkü albümleri bulunuyor.

islam düşmanı bir yalakaydı..
 // metin
bir proje elemanıydı.İslam karşıtı cephede sinsice çalıştı.Şimdi bedel ödeme süreci başladı......
21 Mart 2017 Salı 16:33
düşmez kalkmaz sadece allah (c.C)
 // hursit dilaver
yorumlar dengesiz tabi. ne edeceksiniz. ama tayfun düne kadar hayır cephesindenmiş.olsun ne var bunda.. dileğimiz, kabrinin 4 köşesinden 2x2000 wattlık halojen projektörlerle kabri aydınlansın. zaten kendisi de aydınlanmacıydı.devrimlerin onulmaz savunucusu.CHP buna özel tören yapmalı.tesadüfün de bu kadarı,nevruz günü,alevilerin kurultayı, rockfellerin bebe kanı ile,bebe kalbi ile,bebe böbreği ile yıllarca yaşaması için uğraşılırken terk-i dünya etmesi ve tayfunun gidişi..anlayana tabi.....
21 Mart 2017 Salı 14:37
 // Ahmet
Bir türkiye ve islam düşmanı daha gitti. Akşam 19:30 a kadar hayır savaşı verdi sosyal medyada evet oylarından fenalaştı öldü. sayfasındaki cancık ve nazlı ilıcak fotoları , fetoşçuluk , chplilik , dhkpc ve pkk seviciliği. Beni gezide batıranlara hakkımı helal etmiyerum. Ameline göre muamele görsün....
21 Mart 2017 13:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler