YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tatlıses'in son mesajını okudu
Başbakan Erdoğan, İbrahim Tatlıses'in, kendisine yazdığı son mesajı okudu. İşte Tatlıses'in Erdoğan'a son mesajı...
Tatlıses'in son mesajını okudu
15 Mart 2011 / 16:51 Güncelleme: 15 Mart 2011 / 16:58

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İbrahim Tatlıses'e saldırıyla ilgili soruşturma konusunda, ''Öyle zannediyorum ki birkaç gün içerisinde inşallah bir netice alınacaktır'' dedi.

Erdoğan, Rusya Federasyonu'na hareketinden önce Esenboğa Havalimanı'nda yaptığı açıklamanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Başbakan Erdoğan, ''İbrahim Tatlıses'e yapılan saldırıyla ilgili bazı iddialar var. Ortağı olabilir deniyor, terör örgütü işaret ediliyor. Size gelen bilgiler nelerdir'' sorusu üzerine, şunları söyledi:

''İbrahim Bey ile ilgili süreçte olayın hemen ardından koruma müdürüm bana durumu bildirdi. O ondan itibaren biz Acıbadem Hastanesi ile sürekli irtibatta olduk. Biz irtibatları devam ettirirken beyin cerrahı hocamız henüz daha hastaneye intikal etmemişti. Arkadaşlar bize gerekli bilgileri verdiler. Ondan sonraki süreçte de kendilerinden sağolsun an be an bilgileri aldık.

Tabii şu anda bugün de televizyonlarda açıklamaları var. Uyutulma süreci içerisinde. Tabii yapılan müdahale ile oradaki doktor arkadaşlar ellerinden geleni yaptılar. Allah'tan temennimiz inşallah şifa bulmasıdır.

İlginç olan şey de bir gün önce bana mesaj geçmişti. O mesajın üzerinde daha henüz değerlendirme fırsatı bulmadan böyle bir olayla karşı karşıya kaldı. 'Partinizden aday olayım ya da olmayayım önemli değil. Ben ve etrafımdaki dostlarım sizin delikanlı tavrınızı seviyoruz. Böyle bir başbakanımız hiç olmamıştı. Başarınız daim olsun. Saygılarımla. İbrahim Tatlıses.' Bu bana geçtiği mesajdı. Ben Allah'tan kendisine şifa diliyorum. Güvenlik güçlerimiz şu anda bayağı şeyi sıkıştırmış durumdalar. Öyle zannediyorum ki birkaç gün içerisinde inşallah bir netice alınacaktır.'' AA


 

 

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler