YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tatlıses'in doktorundan açıklama!
Çuhadaroğlu, yaptığı yazılı açıklamada, sabah sağlık ekibi tarafından Tatlıses'in muayenesinin yapıldığını ifade ederek şunları söyledi;
Tatlıses'in doktorundan açıklama!
19 Mart 2011 / 12:18 Güncelleme: 19 Mart 2011 / 12:19

Maslak Acıbadem Hastanesi Başhekim Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, uğradığı silahlı saldırıda yaralanan ve hastanelerinde tedavi gören sanatçı İbrahim Tatlıses'in daha kolay iletişim kurabilir durumda olduğunun görüldüğünü belirtti.

Çuhadaroğlu, yaptığı yazılı açıklamada, sabah sağlık ekibi tarafından Tatlıses'in muayenesinin yapıldığını ifade ederek, ''Tatlıses'in daha kolay iletişim kurabilir durumda olduğu görüldü. Başlangıçtan bu yana dikkatle izlenen kafa içi basınç ve beyin elektriksel aktivitesinde olumsuz bir değişim gözlenmemektedir. Tatlıses'in fizik tedavi uygulamaları devam etmektedir'' ifadelerini kullandı.

Tatlıses'in gece boyunca yapılan izleniminde de bir sorunun saptanmadığını kaydeden Çuhadaroğlu, hastane yönetimi ve ailenin kararıyla başlangıçtan bu yana hastanede kalan aile fertlerinin sabah itibariyle evlerine döndüğünü belirtti.

Çuhadaroğlu, ziyaret kısıtlaması devam ettiği sürece, aile fertleri ve sevenlerinin hastane yönetimi tarafından düzenli olarak bilgilendirileceğini bildirdi.

Tatlıses'in sevenleri için kurulan çadır kaldırıldı

Maslak'ta silahlı saldırıya uğrayan sanatçı İbrahim Tatlıses'in yakınları ve sevenleri için hastane önüne kurulan çadır, hastane yönetimi tarafından kaldırıldı. Tatlıses için hastane önünde bekleyenlerin sayısının ilk günlere göre oldukça azaldığı gözlendi.

Sanatçı İbrahim Tatlıses silahlı saldırıya uğradıktan sonra ağır yaralı olarak Maslak'ta özel bir hastaneye sevk edilmişti. Geçtiğimiz Pazar gecesi saldırıya uğrayan Tatlıses'in durumunun iyiye gittiği, fizik tedavi sürecinin başlatıldığı açıklanmıştı. Ünlü sanatçıyı hemen hemen her gün ziyarete gelenler oluyor. Bu sabah Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın ziyaret ettiği Tatlıses'in durumunda herhangi bir değişikliğin olmadığı öğrenildi.

Tatlıses için ilk günden itibaren hastane ziyaretçi akınına uğramıştı. Hastane önünde yoğunluk yaşandığı için bahçeye çadır kurulmuştu. Tatlıses'in yakınları ve sevenleri için kurulan çadır bu sabah itibariyle bulunduğu yerden kaldırıldı. Basın mensupları için kurulan çadır ise şimdilik yerinde duruyor. Tatlıses için hastane önünde yaşanan yoğunluğun bugün itibarıyla azaldığı gözlendi. Hastane yönetiminin ise Tatlıses'in sağlık durumu ile ilgili bundan sonra yazılı açıklama yapacağı öğrenildi. (Habertürk)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler