YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tatilcilerin dönüş çilesi başladı
Ramazan Bayramı tatilni Ege'de geçiren İstanbullular'ın dönüş yolculuğu başladı. Feribotlar yerine Osmangazi Köprüsünü tercih eden İstanbullular, köprüde yoğunluk oluşturdu.
Tatilcilerin dönüş çilesi başladı
08 Temmuz 2016 / 17:26 Güncelleme: 08 Temmuz 2016 / 17:29

Ramazan Bayramı tatilini İstanbul dışında geçiren bazı tatilciler, geri dönmeye başladı.

OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ'NDE YOĞUNLUK

Bursa, Balıkesir ve Ege Bölgesi'nde dinlenen tatilciler, dönüş yolunda da Osmangazi Köprüsü'nü tercih etti.

10 KİLOMETRELİK KUYRUK

Yalova istikametini kullanarak köprüye ulaşmak isteyen sürücüler, otoyolun Altınova girişinde yaklaşık 10 kilometrelik bir kuyruğa neden oldu. 

Otoyolun İstanbul istikametinde araçlar, zaman zaman güçlükle ilerliyor. Trafikteki yoğunluk, Altınova'nın Tavşanlı beldesine kadar devam ediyor. 

FERİBOT BOMBOŞ

Tatilcilerin Osmangazi Köprüsü'nden 6 dakikada karşıya geçmeyi tercih etmesi Topçular Feribot İskelesi'ni bomboş bıraktı.

fefribot_9033.jpg

BURSA'DA 30 KİLOMETRELİK KUYRUK

Bayram tatilini Bursa dışında geçirenlerin bazıları dönüşe geçti, Karacabey-Bursa karayolundaki trafikte yoğunluk yaşandı. 

Bursa'yı, İzmir ve Balıkesir'in Edremit ilçesi gibi turizm merkezlerine bağlayan Karacabey-Bursa karayolunda, tatil dönüşü gece trafiği yoğunluğu yaşandı.

Araç kuyruğu yaklaşık 30 kilometreyi buldu. Trafik polisleri ve jandarma ekiplerinin kontrolündeki araç kuyruğu, zaman zaman trafiği durma noktasına getirdi.

ÇANAKKALE'DE FERİBOT KUYRUĞU

Ramazan Bayramı tatili için başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi'ndeki illerden Ege ve Akdeniz'e gidenlerin dönüş yolculuğu başladı. Erken yollara düşenler, Çanakkale Feribot İskelesi'nde uzun kuyruklar oluşturdu.

Ege ve Akdeniz tatil bölgelerinden Trakya ve İstanbul'a dönüş yapan tatilciler, Çanakkale Feribot İskelesi'nde uzun kuyruklar oluşturdu. 

Çanakkale'den Eceabat ve Kilitbahir'e geçişlerde araç kuyruğu, iskeledeki araç depolama alanının dolması üzerine Demircioğlu Caddesi'ne taştı.

ARAÇ KUYRUĞU 1 KİLOMETREYİ BULDU

Uzun kuyruklar oluşturan araçlar nedeniyle şehir içindeki trafiği de olumsuz etkilendi. 

Araç kuyruğu 1 kilometreyi buldu. Havanın da sıcak olması nedeniyle araç içerisindeki bazı sürücü ve yolcular, çareyi aşağı inip gölge yerlerde oturarak serinlemekte buldu.

SAATSİZ SEFER YAPILIYOR

Boğazda yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş firması, Çanakkale-Eceabat ve Çanakkale-Kilitbahir hattında saatsiz sefer yaparak, oluşan araç kuyruğunu azatmaya çalışıyor.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler