YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Taş çatlasa 1 yıl ceza alırım!"
Elinde palayla vatandaşlara saldıran ve hakkında tutuklama kararı çıkan Sabri Çelebi 'Fas'a gitti. Çelebi'nin avukatı bir hafta içerisinde Türkiye'ye döneceğini söyledi. Çelebi, 'Ben 1-2 ay, 1 sene için memleketimi ailemi bırakacak değilim' dedi.
"Taş çatlasa 1 yıl ceza alırım!"
13 Temmuz 2013 / 12:06 Güncelleme: 13 Temmuz 2013 / 15:55

Gittiği ülkeen 10 güne kadar döneceğini söyleyen Sabri Çelebi, “Eşim Fas uyruklu. Ameliyat olan kayınpederimi ziyaret etmek istiyorduk. Olaylar yüzünden eşim ve çocuklarımın psikolojisi bozulmuştu. Onları burada bırakıp Türkiye’ye döneceğim. Yakalama kararından iki gün önce Fas’a geldim. Taş çatlasa 1 yıl ceza alacağım. İnsan bunun için işini, ailesini ve sevdiklerini bırakır mı?” dedi.

Kendisini kamuoyunun cani ilan ettiğini anlatan Çelebi, “Beni cani yaptılar ve eşim sürekli televizyonlarda eşini cani olarak görüyordu. Cani olduğumu da kabul ediyorum kimse demiyor bu adam neden cani oldu” diye konuştu. 

 

Habertürk

hukukun yapamadığını
 // halim catal
yeterince bu insanlar madur oldular iş yapamaz hale geldiler eylecilerde işi tadında bırakmayınca hukukta yeterince cezai işlem yapmayınca kacınılmaz son bu ise cok şükür dememiz gerekir cok daha kötü olaylarda olabilir.yetkililerde bu konuda defalarca uyarılarda bulunmuştu.sizin istekleriniz bir başkasının hakkına tecavuz etme hakkı doğurmaz.aksini düşünüyorsanız bir başka insanda sizin hakkınıza gecer
...
13 Temmuz 2013 Cumartesi 23:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler