YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tarık Toros yurt dışına kaçtı
Hakkında gözaltı kararı çıkarılan Bugün TV eski Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros, kararın FETÖ’cü polisler tarafından sızdırılmasının ardından İngiltere’ye kaçtığı öğrenildi.
Tarık Toros yurt dışına kaçtı
08 Temmuz 2016 / 12:40 Güncelleme: 08 Temmuz 2016 / 16:35

Sabah'ın haberine göre; Cumhurbaşkanı'nı idam ile tehdit ettiği için hakkında soruşturma başlatılan Bugün TV'nin eski genel yayın yönetmeni Tarık Toros'un yurt dışına kaçtı.

PATRONUNUN YANINA KAÇTI

Hakkında gözaltı kararı çıkarılan Bugün TV eski Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros, kararın FETÖ'cü polisler tarafından sızdırılmasının ardından İngiltere'ye kaçtığı öğrenildi. Bugün Gazetesi'nin eski sahibi Akın İpek de İngiltere'ye kaçmıştı.

CUMHURBAŞKANI'NI TEHDİT ETMİŞTİ

17/25 Aralık darbesinden sonra Fetullahçı Terör Örgütü'nün tetikçiliğini üstlenen Bugün TV'nin Genel Yayın Yönetmeni olan Tarık Toros'un, gazetedeki köşesinden FETÖ'nün bütün kumpas ve iftiralarına medya desteği verdiği biliniyordu.

Toros, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı idam ile tehdit etmiş ve hakkında soruşturma başlatılmıştı.,

FETÖ'NÜN YENİ GÖZDESİ İNGİLTERE!

Türkiye'den birer birer kaçan Fetullahçı Terör Örgütü üyelerinin Almanya'dan sonra yeni gözdesinin İngiltere olduğu öğrenildi.

Gittikleri her ülkede Türkiye aleyhinde faaliyetlerde bulunan FETÖ üyeleri, İngiltere'de de siyasileri ziyaret ederek Türkiye'ye ihanet ettikleri belirtiliyor.

Kısa sürede İngiltere'deki Müslüman ve Türk azınlığın nefretini kazanan FETÖ üyesi hainlere büyük tepki olduğunun altı çiziliyor.

 

SABAH

 // Abdullah
Kaçın Kaçın Bakalım Ölümden de Kaçabilecekmisiniz Şerefsizler...
08 Temmuz 2016 23:12
MELEK GİBİ ÇOCUK UN YANINA GİDİVERMİŞ
 // KASTAMONU
KAÇMA SÖZ KONUSU DEGİL BÜLENT ARINÇ IN İFADESİNE GÖRE MELEK GİBİ ÇOCUGU ZİYARETE GİTMİŞTİR...
08 Temmuz 2016 Cuma 15:40
en büyük ceza mallarını müsadere edip,anında satmak veya yıkmak.
 // hursit dilaver
kapılar hala yol geçen hanı demek. göstere göstere gidiyorlar. tayyip bey ne yapsın kardeşim.ama daha önce yazdım ben.bir SS teşkilatı kurun. bunları tek tek izleyin dedim.istihbarata bağlı çalışır. amerikan FBI gibi. filmlerde bile FBInin adını duyanın eli ayagı tıtriyor.bizde ise tersi.. etmeyin bu çetelerden böyle kurtulamayız. bunlar 3-5 yıl sonra muzaffer kumandan gibi gelirler.EN AZINDAN KAÇAN 3 AY İÇİNDE DÖNMEZSE 1. DERECE AKRABALARI DA DAHİL MAL VE PARALARINA EL KOYUN. en büyük ceza bu....
08 Temmuz 2016 Cuma 14:29
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler