YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Taraf'tan gündemi sarsacak iddia
Taraf gazetesi yine ağır bir iddiayı gündemine taşıdı... Bir askerin ifadesine dayandırılan habere göre Teğmen çobanı önce tarattı ardından da cesedinin üzerine bomba koyup patlattı.
Taraf'tan gündemi sarsacak iddia
03 Şubat 2010 / 09:05 Güncelleme: 03 Şubat 2010 / 09:06

Taraf gazetesi yine çok konuşulacak ve gündemi sarsacak bir iddiayı maşetinden okuyucusuna duyurdu... Gazetenin haberine göre, ‘Soysuzlar Çetesi’ filmindeki vahşet 1995’te Hakkari Yüksekova’da yaşandı: Askerler bir çobanı gözaltında tarayıp mayınla patlattılar.

Yüzbaşı emretti, Teğmen yaptı

Bolu Komando Tugayı’ndan birliklerin uyguladığı vahşet, 15 yıl sonra bir asker savcıya ifade verince ortay çıkıt: Nezir Tekçi adlı çoban, Yüzbaşı Akın’ın emri ve teğmenin ateşiyle öldürüldü.

‘Kürtler vursun’

Yüzbaşı Akın ‘Kürt olan askerler çobanı vursun’ dedi ama bu emre uyulmadı. Kemal teğmen atıldı, Tekçi’yi G-3’le iki kez vurdu.

Kopmuş kafasını alıp gösterdi

Sonra emirle bütün askerler Tekçi’yi taradılar ve cesidi üzerinde mayın patlattılar. Kemal Teğmen de çobanın kopan kafasını alıp gösterdi.

Taraf

MAALESEF
 // iBRAHİM BAYKAN
MAALESEF BU ÜLKEDE CAMI KIRAN PARASINI ÖDEMİYOR....
03 Şubat 2010 13:13
cami bobbalamayı bile göze alan bu maneviyat ve din düşmanlarından herşe
 // ugur kayabas
Üstatlarınız koca osmanlıyı 1908 den 1918 e kadar bir avuç toprak haline getirmişti. şimdide sizler bir taraftan yunanistana savaş açtıracaksınız, diğer taraftan millete savaş açaçaksınız ve onunlada yetinmeyip kürdü, türkü, aleviyi, sağı, solu birbirine vurdurtarak bu tapraklarda yaşayan müslamanları kıyımdan gecirip hepsinide vatansız bırakacaksınız. plandan cıkan sonuç bu. cebren ve hile ile aziz vatanın ordusu ele gecirilmiş. vahh mehmetciğim vaahhh...
03 Şubat 2010 09:55
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler