YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Taraf'a "Balyoz"baskını
Özel yetkili savcı polislerle birlikte Taraf gazetesine gitti
Taraf'a "Balyoz"baskını
29 Ocak 2010 / 15:53 Güncelleme: 29 Ocak 2010 / 16:07

Özel yetkili savcı polislerle birlikte Taraf gazetesine gitti. Gazetede bulunan darbe planı iddiası  ile ilgili binlerce belge incelenmek üzere alındı. Alınanlar arasında çok sayıda ve ıslak imzalı belge de bulunduğu ileri sürüldü.

BELGELERİN ASLI SAVCILIKTA

Taraf gazetesi muhabiri Mehmet Baransu, ''Balyoz Planı''na ait olduğu belirtilen belgelerin asıllarını İstanbul Cumhuriyet Savcılığına verdi.

Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesine iki sivil polis aracı ile gelen Baransu, bir valiz içerisinde bulunan belgeleri, soruşturmayı yürüten savcılar Bilal Bayraktar, Mehmet Berk ve Ali Haydar'a teslim etti.

Yaklaşık 3 saat savcılıkta kalan Baransu, adliyeden ayrılırken basın mensuplarının soruları üzerine, ellerinde olan belgelerin orijinallerini savcılığa teslim ettiğini belirterek, bu işlemin daha uzun süreceğini kaydetti.

Baransu'nun, güvenlik açısından polis eşliğinde adliyeye geldiği öğrenildi.

SAVCILARIN İSMİ NİÇİN MEDYAYA VERİLİYOR !
 // VATANDAŞ
Vatandaş olarak bu işi biz çözemedik.Niçin savcıların ismi veriliyorda canlı hedef haline getiriliyorlar, biz bunun yanlış olduğunu defalarca yaşadık,bırakında görevlerini baskı altına alınmadan özgürce yapsınlar, birileri biliyorsa bizlere kötü uygulama ve tedbirsizlik olmadığını bize izah etsinde öğrenelim....
29 Ocak 2010 16:23
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler