YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Taraf yazarı Emre Uslu'yla ilgili bomba iddia
Gülen terör örgütünün tetikçileri Emre Uslu ve Önder Aytaç'la ilgili bomba bir iddia Nedim Şener'den geldi...
Taraf yazarı Emre Uslu'yla ilgili bomba iddia
03 Nisan 2014 / 10:18 Güncelleme: 03 Nisan 2014 / 10:19

Devlet içinde kendi vesayetlerini kurmak isteyen Gülen terör örgütüne 30 Mart yerel seçimlerinde vatandaşın tokadı ağır geldi ve ülkeyi terk etmek için sıraya girdiler. Gazeteci Nedim Şener Türkiye'de tutuklanma korkusuyla Belçika'ya kaçan Emre Uslu'yu twitter'da bombardımana tuttu.

Başçalan hesabını Emre Uslu ve Önder Aytaç açtı

Seçimler öncesinde ülkede kaos ortamı yaratmak için her türlü komployu kuran Gülen örgütü tetikçileri twitter'da Başçalan hesabından yasadışı ve montaj ses kayıtları yayınlamışlardı. Her türlü ahlaksız ses kayıtlarını yayınlayan örgüt tetikçileri son olarak Suriye görüşmelerinin yapıldığı güvenlik toplantısının kayıtları olmuştu. Nedim Şener'in iddiasına göre Emre Uslu Suriye kayıtlarının sızdırılması nedeniyle kaçtı. Şener twitter'da Emre Uslu ve Önder Aytaç'la ilgili, ""Emre Uslu "Başçalan" hesabını Önder Aytaç ile birlikte açtı, Suriye görüşmesini yayınladı" diye yazdı.

09:51
 // M.N.A.
Ulan Allah belanizi versin saf ve temiz anadolu insanini soydunuz aptal ettiniz 50milyar yuro topladiniz bu parayi kiralik çakallara yedirdiniz en büyük hirsiz ve ahlaksız bu terör şebekesidir...
03 Nisan 2014 09:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler