YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tansu Çiller oy vereceği ismi açıkladı
Türkiye'nin eski Başbakanlarından Tansu Çiller, Köşk seçimleri için oyunu CHP ve MHP'nin çatı adayı İhsanoğlu'na vereceğini açıkladı.
Tansu Çiller oy vereceği ismi açıkladı
27 Temmuz 2014 / 19:37 Güncelleme: 27 Temmuz 2014 / 19:39

10 Ağustos'ta yapılcak cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bir dönem Türkiye'yi yöneten isimlerin hangi adaya oy vereceği merak ediliyor. Bu isimlerden biri de eski başbakanlardan Tansu Çiller...

Politikadan kopamıyor

Geçtiğimiz günlerde tatilde geçirdiği kaza sonucu uçakla İstanbul'a getirilen Tansu Çiller'in siyasetin dışında kalmasına rağmen, dostlarıyla bir araya geldiğinde sık sık politik konular hakkında koyu bir muhabbete tutuştuğu öğrenildi.

Çiller'in tercihi değişti

2007 ve 2011 genel seçimlerinde sandık başında tercihini Ak Parti'den yana kullanan Çiller, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde "Çatı Aday" Ekmeleddin İhsanoğlu'nu destekleyeceği öğrenildi. Erdoğan'ın ekonomiye müdahalesini ve politikada takındığı yavrı dost sohbetlerinde eleştiren Çiller, İhsanoğlu'nun Köşk'e çıkması durumunda iktidarı denetleyen bir mekanizma olacağını savunduğu belirtiliyor.

Hadi bakalım
 // Kemal
Devrin geçti, kim sana fikrini sordu ki? Zaten devrinde ne hayrın oldu? TC tarihinin en büyük devalüasyonunu yaşadık. Siyaset çöplüğündeki yerini al ve fikirlerini kendine sakla.....
27 Temmuz 2014 Pazar 17:33
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler