YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tamer Korkmaz'dan Ertuğrul Özkök'e çağrı!
Gazeteci-Yazar Tamer Korkmaz, Ertuğrul Özkök'ün "Cenazem kiliseden kaldırılsın istiyorum" açıklamasının ardından, "Sabetaycılığı varsa onu da söylesin zaten. Söylemeyen haysiyetsizdir" dedi.
Tamer Korkmaz'dan Ertuğrul Özkök'e çağrı!
19 Mayıs 2015 / 08:10 Güncelleme: 19 Mayıs 2015 / 08:57

Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan'ın moderatörlüğünde gerçekleşen 'Sivil Düşünce' programında Gazeteci-Yazar Tamer Korkmaz, Ertuğrul Özkök'ün "Cenazem kiliseden kaldırılsın istiyorum" açıklamasının ardından sert açıklamalarda bulundu.

İşte Korkmaz'ın açıklamalarında öne çıkan satır başları;

"Şimdi Ertuğrul Özkök meselesini bir medya kritiğinin dışında gündem yapıyorum. Neden yapıyorum? En sonunda Karaman'ın koyunu sonra çıkar oyunu demişler. Bakın ne diyor "Ben Kilise töreni istiyorum" diyor Ertuğrul Özkök. Peki Ertuğrul Özkök sen bugüne kadar Müslüman mahallesinde kaç bin defa salyangoz sattın. Ne kadar hoşgörülü laflar ettin. İnanmadığın lafları söyledin. Kafaları bulandırmak insanları tavlayabilmek için. Ağını gerdin bunları yaptın. En sonunda ne mal olduğun ortaya çıktı."

"Kilise töreni istiyorsun Ertuğrul Özkök. Neden böylesin, çünkü sen kriptosun. Sen Türkiye'de Gladio'nun özel harp gazetecisisin. Sen vazifeli olarak buradasın. Demek ki gençlik yaşlarından beri seni almışlar. Etki ajanı olarak yetiştirmişler. Sen diyorsun ki bugün kiliseden bahsediyorsun. Ama burada problem ne maske takması. Ertuğrul Özkök maske taktığı için ben bunları söylüyordum işte. Söylesin Sabetaycılığı varsa onu da söylesin zaten. Söylemeyen haysiyetsizdir."

 

KANALAHABER / ÖZEL İÇERİK

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler