YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tamer Korkmaz: Yalandan kim ölmüş Obama!
Yeni Şafak yazarı Tamer Korkmaz, Obama'nın Türkiye'yi IŞİD'e karşı ön saflara çekmek istediğini, Kerry'nin bahsettiği 'puding' kavramı üzerinden eleştirdi.
Tamer Korkmaz: Yalandan kim ölmüş Obama!
26 Eylül 2014 / 13:56 Güncelleme: 26 Eylül 2014 / 14:03

Yeni Şafak yazarı Tamer Korkmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD Başkanı Obama ile temasları doğrultusunda gerçekleşen 'IŞİD' eksenli görüşmeleri ele aldığı yazısında, IŞİD operasyonunda Türkiye'nin öne sürülmek istendiğini vurguladı.

Obama'ya 'yalandan kim ölmüş' diye seslenen Korkmaz, Amerikan Dışişleri Bakanı John Kerry'nin IŞİD'e karşı oluşturulan koalisyonda Türkiye'nin de yer almasını talep ederken 'Pudingi yemeden içinde ne olduğunu bilemezsiniz!' lafını irdeleyen Korkmaz, bu sözü "Amerikan Pudingi'nin içinde hangi 'melanetler' olduğunu, hiç kimse 'İslam ülkelerinde, Ortadoğu'da, Türkiye'de yaşayanlar' kadar iyi bilemez!" diye karşıladı.

İşte Korkmaz'ın o yazısından çarpıcı satırlar:

Obama, BM Genel Kurulu'nda 'İslam'la savaşmadık, savaşmayacağız' diye konuştu: Bu gibi durumlarda, kısaca 'Yalandan kim ölmüş?' diyoruz!

SSCB'nin, Doğu Bloku'nun çöküşünden itibaren 'İslam karşıtlığı, düşmanlığı' ABD-NATO'nun yeni konseptini oluşturdu.

Bu, adı konmamış bir Haçlı Seferi idi...

11 Eylül kurgusal saldırılarının ardından İkinci Bush, 'gaf kisvesi altında' bu durumu seslendirme aşamasına gelen, ilan eden ABD Başkanı oldu...

...

"Derin ABD"

ABD, dünyada terörün mühendisidir. Vaktiyle, El Kaide'yi de, El Kaide'nin uzantısı IŞİD'i de inşa etmiş olan Derin ABD'dir.

Uluslararası terörizmi yönetenler, terörle mücadele kılıfı altında yıllardır sürdürdükleri devlet terörünün bir başka örneğini şimdilerde IŞİD'i gerekçe göstererek sergileme yolundalar!

Amerikan Dışişleri Bakanı John Kerry, IŞİD'e karşı oluşturulan koalisyonda Türkiye'nin de yer almasını talep ederken 'Pudingi yemeden içinde ne olduğunu bilemezsiniz!' diye bir laf etti...

...

"Kasten Müslüman katletmek"

-Kerry'nin sözünü ettiği pudingin içinde, hepsinden önce sistematik devlet terörüne dayalı olarak KASTEN 'Müslüman Katletmek' vardır!

-Irak'ta olduğu gibi, kadınlara tecavüz etmek vardır!

-Ebu Gureyb Cezaevi'nde yaşandığı gibi, tutsakları dehşetengiz işkencelerden geçirmek vardır!

-Afganistan'da tanık olunduğu gibi, uykusundaki çocukları kafalarına kurşun sıkarak 'alçakça' öldürmek vardır!

-Kan içicilik, bombalama, yakıp yıkma, yağmalama, çökme, zulmetme, sömürme, insanları vatanlarından göç etmek zorunda bırakma Amerikan Pudingi'nin tarifinde yer alan temel uygulamalardır!

*

Terör Devleti ABD, bölgede bir kez daha puding pişirmeye başladı! Amerikan savaş uçakları, Irak'ın ardından ilk kez Suriye'deki IŞİD hedeflerine yönelik hava saldırısı düzenledi...

...

1 Mart tezkeresini yırtıp atan Türkiye'nin, bu defa da Amerikancı Öldürme Koalisyonu'nu, Haçlı Pudingi'ni 'reddetmesi' mecburi istikamet'tir!

Aksi bir tercih, vahim neticeleri beraberinde getirir!

...

"Bize ev ödevi veremezsiniz"

Başbakan Yardımcısı Akdoğan'ın, 'Türkiye adım atsın, Türkiye'yi ön saflarda görmek istiyoruz' diyen ABD Dışişleri Bakanı John Kerry'ye...

'Bize ev ödevi veremezsiniz. Yol haritamızı biz belirleriz!' diyerek sert tepki göstermesi isabetli bir tavırdır!

-Devamı da gelmelidir.

Türkiye, Öldürme Koalisyonu'nun 'silah arkadaşı' olamaz, olmamalıdır!

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

07:59
 // Vampirler
Dünyadaki bütün terör örgütlerinin babası ABD ve ingilteredir bunlardan habersiz dünyada terör örgütü ne kurulur nede savaş çıkar....
27 Eylül 2014 07:59
15:24
 // VAHŞİ BATI
Kızılderilileri; kafa derisi yüzen, zencileri; yamyamlıkla itham eden vahşi batı, yıllarca müslümanları kafa kesen birer psikopat ruhlu diye lanse ediyor. Kızılderili ve zencileri soykırıma uğratan Abd, şimdi de, yeryüzü üzerinden müslümanları ve islamiyeti yok etme peşinde. Unuttukları bir şey var... Müslümanlar, gerçek ve mutlak Allah'a inanıyor....
26 Eylül 2014 15:24
2
 // abdullah
bankasıdır yahudiler savaşmazlar Türkler gibi değillerdir onlar sadece borç para verirler fazlasıylada alırlar.iki büyük gücü çarpıştırırlar ve sonra hakimiyeti ellerine alırlar.siz hala fethullahı en büyük tehdit sanıyorsunuz fakat en büyük tehdit masonlardır.israildir.amerika varlığını israile borçludur.yahudi para vermezse abd ekonomisi batar bizdende beter olurlar.neden her abd başkanı israile gidiyor zannediyorsunuz.onlara biat etmek zorundalar çünkü ipleri onların ellerindedir.
...
26 Eylül 2014 Cuma 14:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler