YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tamer Korkmaz, FETÖ, Opus Dei ve Moon Tarikatı ilişkisini açıkladı
Gazeteci-Yazar Tamer Korkmaz FETÖ, Opus Dei ve Moon Tarikatı bağlatısını açıklarken Korkmaz açıklamasında kritik bir noktaya parmak basarak, Ekrem Dumanlı'nın yerine geçen Abdülhamit Bilici ile ilgili bir gerçeği açıkladı.
Tamer Korkmaz,  FETÖ, Opus Dei ve Moon Tarikatı ilişkisini açıkladı
06 Ekim 2015 / 07:40 Güncelleme: 06 Ekim 2015 / 09:14

Kanal A ekranlarında Sivil Düşünce programına konuk olan Gazeteci-Yazar Tamer Korkmaz, FETÖ, Opus Dei ve Moon Tarikatı bağlantısını açıkladı. Korkmaz, dün istifa eden Zaman gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı'nın yerine geçen Abdülhamit Bilici'nin, "2007 senesinde Ekim ayında Morton Abromowitz ile İshak Alaton'un evinde öğle yemeği yediğini söyledi."

"Moon Tarikatı Paralel Yapı'nın önceden teşkilatlanmış hali"

"İddianamede diyor ki, "Bu üç tarikatın yani Opus Dei, Moon tarikatlarının FETÖ ile benzerlik gösterdiğine dair, tespitler yer alırken üç tarikatın merkezinin de Amerika" olduğuna dikkat çekiliyor. Ve "Hizmet ettikleri merkez de dünyanın dinler arası diyalog  iddiasıyla faaliyet gösteren yeni yapılanmasıdır. Üçünün ortak özelliği Amerika'da CIA gibi istihbarat örgütleri tarafından desteklenmektedir" diyor. Şimdi burada İslam'a karşı haçlı seferinde ne demişti Bush, 2001 yılında? Haçlı seferi demişti. Bu durum tek başına Hristiyanlarla izah edilebilecek bir durum değil. Bu haçlı siyonist seferi günümüzde. Çünkü burada bir Evangelist Kilisesi var. Onlar da Hristiyanlık ve Yahudiliği birlikte düşünen ve stratejik olan hareket eden bir yapılanma. Bu kilisenin 50 milyon üyesi var. Avrupa'da da var. Ama Almanya bu anlamda önemli. Moon Tarikatı'nın Türkiye'deki temsilcisi Kasım Gülek'ti.  Paralel Yapı'nın kainat imamını mason yapanın Kasım Gülek olduğu Yeni Şafak'ta belgelenmişti. Şimdi Kasım Gülen 1950-59 yılları arasında CHP Genel Sekreteri. Burada sadece siyaset olarak olaya baktığımız yüzeysel bir değerlendirme yapmış oluruz. Şimdi Moon Tarikatı'nın özelliği şu, 1950 Kore Savaşı'ndan sonra orada soyadı Moon olan bir kişi Amerika'ya yerleşiyor. Kore Savaşı'ndan 1 yıl önce oraya BM Temsilcisi olarak atanan isim kim? Kasım Gülek... Ve burada CIA tarafından kurulan Moon Tarikatı 'Birleştirme Kilisesi' bu... Bu yapı ve Paralel Yapı teşkilatlanmasını birlikte düşünmek lazım. Moon Tarikatı Paralel Yapı'nın önceden teşkilatlanmış hali."

"Dumanlı'nın yerine atanan isim Morton Abromowitz ile yemek yemiş"

"1992 yılında Paralel Yapı'nın lideri Amerika'ya ilk seyahatini yaptığında Morton Abramowitz (Baba Bush dönemi Türkiye ABD Büyükelçisi- istihbaratçı) ile görüştü. Ve orada da o görüşmeyi sağlayan Aylin Devrimel Radomisli'dir. Yani Nilüfer Gülek'in kız kardeşi ve Kasım Gülek'in baldızıdır. Bu görüşmenin varlığını bizzat Paralel Yapı'nın kainat imamı kendi açıkladı. Bu Paralel Yapı'nın başına bu akşam getirilen gazeteci müsveddesi (Abdülhamit Bilici) de 2007 Ekim'de İshak Alaton'un evinde öğle yemeği yediler. Kiminle Morton Abromowitz ile...  Bu örgütlerin hepsini CIA kuruyor. Moon Tarikatı'nın Amerika'daki temsilcisi Washington Times. Türkiye'de de Zaman..."

 

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

 

 

 // ertuğrul
Slm lar.Tamer Korkmazı getirselermiş!!...
07 Ekim 2015 01:25
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler