YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Talimat verildi: Büyük harekat başlıyor
Başbakan Davutoğlu valilere talimatı verdi, asker harekete geçti. Talimatta, "Hiçbir terör örgütünün vatandaşlarımız üzerinde tehdit ve baskı kurmasına asla izin verilmeyecek" sözlerine yer verildi.
Talimat verildi: Büyük harekat başlıyor
03 Eylül 2015 / 11:43 Güncelleme: 03 Eylül 2015 / 12:43

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)'nin 24 Temmuzdan buyana Türkiye içi ve Irak'ın kuzeyindeki terör kamplarına yönelik sürdürdüğü harekat, PKK'ya büyük darbe indirdi. PKK'nın Kandil Dağı'ndaki terör karargahına büyük darbe indirilirken, örgüt şehirlerdeki unsurlarını harekete geçirmeye çalışıyor. Örgüt, sözde "özyönetim" ilanlarının yanı sıra YDGH adlı militan kuvvetiyle şehir merkezlerindeki eylemleri tertipliyor.

pk1-004.jpg

KOMANDOLAR HAZIR

TSK ise açılım sürecinde güçlenen KCK ile mücadelede komandoları devreye soktu. Gerek kırsalda üs bölgelerini tutma, gerekse de şehir merkezlerinde teröristle çatışma eğitimi verilen Kayseri ve Bolu komando tugaylarına bağlı 6 tabur, Hakkari, Şırnak gibi illerde göreve başladı. Irak'ın kuzeyinden KCK'ya gelecek dest eği biiyiik oranda kestiği bildirilen komandoların, şehir merkezlerine de girmeye hazırlandığı öğrenildi.

pk2-001.jpg

81 İLİN VALİLİĞİNE GENELGE

Davutoğlu'nun, askerin gerekirse sokağa indirileceğine ilişkin şu talimatı verdiği iddia edildi:

"...bütün kolluk kuvvetleri ve TSK birlikleri ihtiyaç duyulan her yerde görevlendirilecek, ülke sınırlarımızın güvenliği sağlanacak, hiçbir terör örgütünün vatandaşlarımız üzerinde tehdit ve baskı kurmasına asla izin verilmeyecek, terör örgütlerinin finansmanının önlenmesi için gerekli tüm tedbirler alınacak yollar güvenli bil" şekilde ulaşıma açık tutulacak, herkesin kurallara uyulması sağlanacak ve önceden belirlenmiş yerler ve güzergâhlar dışında toplantı ve gösterilere kesinlikle izin verilmeyecektir."

TERÖR ÖRGÜT.....
 // Kara Murat
BELEDİYELERİ MECLİSİ ELE GEÇİRMİŞ TERÖR ÖRGÜTÜ SİZ HALA

VATANDAŞI KORUMAKTAN BAHSEDİYORSUNUZ!!!SİZ DEEVLETİ

KORUYAMAMIŞSINIZ ASKER POLİS MEMUR BASKI ALTINDA KORKU

İÇİNDE.... ...
03 Eylül 2015 Perşembe 12:20
ÇOK LAÇKA Bİ ÜLKE OLDUK
 // Kara Murat
TERÖRLE SAVAŞ....ÖTE YANDAN TERÖRİST BAKANLAR KURULUNDA

OLSUN,VATANDAŞIN ÖZÜR DİLEYEN TERÖRİST KADAR KIYMET

GÖRMESİN İYİ NİN KÖTÜ KADAR KIYMETYİNİN OLMADIGI BİR DÜNYA

O DÜNYANIN BAŞKENTİ TÜRKİYE!!! ...
03 Eylül 2015 Perşembe 12:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler