YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Taksim'den geriye bunlar kaldı!
Taksim ve çevresinde sabaha kadar süren olaylardan geriye, yanmış otobüsler, sökülmüş kaldırımlar ve kurulan barikatlar kaldı.
Taksim'den geriye bunlar kaldı!
02 Haziran 2013 / 11:49 Güncelleme: 02 Haziran 2013 / 11:54

Belediye ekipleri sabah saatlerinde Taksim ve çevresinde temizlik çalışmalarına başladı.

Polisin Taksim'den çekilmesiyle meydana giren binlerce eylemci, Taksim ve çevresini adeta savaş alanına çevirdi. Belediye otobüslerine yakan, yön tabelalarını söken ve canlı yayın araçlarını deviren eylemciler, kaldırım taşlarını sökerek bariyerler kurdu.
Göstericiler daha sonra Beşiktaş çevresinde polisle çatışmaya devam etti. Sabaha kadar süren olaylarda park halindeki çok sayıda araç da hasar gördü. Eylemciler İnönü Stadı önünde polis otosunu yakarken, Çırağan Caddesi'nde de barikat kurdu. Taksim Meydanı'nda yaşan olaylardan geriye harap olmuş yollar, yakılan otobüsler ve polis arabalarının görüntüleri kaldı. Belediye ekipleri sabahın ilk saatleriyle birlikte temizlik çalışmalarına başladı.

İHA

w
 // nuri
bu olayların bir mali organizatörü muhakkak var.cumhuriyet mitinglerinde hatırladığımız sahneler.sanatçı geçinen bazı şahıslar,bu topluma hiçbir konuda fikiir beyan edip risk almıyorlar.bazı utanmazlar da akil adamların içine katılmak cesaretini gösteren sanatçılara çamur atıyor.asıl insaniyet yoksunları bu günlerdeki olayların değirmenine su taşıyanlar. ...
03 Haziran 2013 Pazartesi 00:46
12:01
 // ALIN SİZE ÇEVRECİ
Bunlar çevreci değil, şehir eşkıyalarıdır. Yazıklar olsun size, iki yüzlü fırsatçılar....
02 Haziran 2013 12:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler