YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Suruç'ta sahipsiz kalan tek cenaze!
Suruç'ta bombalı saldırıda ölenlerin kimliği tespit edildi. Ölenlerden sadece 1 erkeğin kimliğinin belirlenemediği öğrenilirken, bu kişiyle ilgili her hangi bir başvuru olmadığı da belirtildi.
Suruç'ta sahipsiz kalan tek cenaze!
22 Temmuz 2015 / 17:32 Güncelleme: 22 Temmuz 2015 / 17:42

Kimliği belirsiz ve kayıp başvurusu yapılmayan 1 erkek cesedinin de kime ait olduğu belirlenmeye çalışıldığı Gaziantep’te, otopsileri yapılan Nuray Koçan ve Duygu Tuna’nın cenazeleri ailelerine teslim edildi.

Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi’ndeki belediyeye Amara Kültür Merkezi’nde geçen pazertesi günü düzenlenen canlı bomba saldırısında hayatını kaybeden ve cenazelerinin getirildiği Gaziantep Adli Tıp Kurumu’nda otopsileri yapılan 32 kişiden, 31’inin kimlikleri belirlendi. Ölenlerden sadece 1 erkeğin kimliğinin belirlenemediği öğrenilirken, bu kişiyle ilgili her hangi bir başvuru olmadığı da belirtildi.

Saldırıda ölenelrin kimlikleri

Amara Kültür Merkezi’ndeki intihar saldırısında hayatını kaybedenlerin isimleri şöyle:

"Koray Çapoğlu, Cebrail Günebakan, Hatice Ezgi Sadet, Uğur Özkan, Nartan Kılıç, Veysel Özdemir, Nazegül Boyraz, Kasım Deprem, Alper Sapan, Cemil Yıldız, Okan Pirinç, Ferdane Kılıç, yunus emre Şen, Çağdaş Aydın, Alican Vural, Osman Çiçek, Mücahit Erol, Med Ali Barutçu, Aydan Ezgi Salıcı, Ali Rıza Aslan, Nazlı Akyürek, Serhat Devrim, Ece Dinç, Emrullah Hamur, Murat Yurtgül, Erdal Bozkurt, İsmet Şeker, Süleyman Aksu, Büşra Mete, Duygu Tuna, Nuray Koçan."

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler