YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Suruç patlaması sonrası Fethullah Gülen'den taziye mesajı!
Suruç patlaması sonrası Fethullah Gülen'den taziye mesajı!
22 Temmuz 2015 10:00
Fethullah Gülen, Suruç'taki patlamayla ilgili taziye mesajı yayınladı. Gülen, taziye mesajında "Bu toprakların ikbalini karartmaya, bizi bize düşürmeye çalışıyorlar" dedi.

Fethullah Gülen, Suruç’ta önceki gün meydana gelen bombalı saldırıda ölenler ve Adıyaman'da şehit olan jandarma uzman onbaşı Müsellim Ünal için taziye mesajı yayınladı. 

Gülen taziye mesajında, "Mel’un saldırılarla, bu toprakların ikbalini karartma, aziz milletimizin önünü kesmeye ve bizi bize düşürmeye çalışıyorlar” dedi.

Suruç'ta terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlar ve Adıyaman'da şehit olan asker için taziye mesajı yayınladı.

"FIRSAT KOLLAYAN INSİ ŞEYTANLARA..."

Terör saldırılarını lanetleyen Gülen, taziye mesajının devamında, “Menfur saldırı münasebetiyle terörü ve bu saldırıları gerçekleştirenleri bir kez daha lanetliyor; içeride ve dışarıda ülkemizin ikbaline pusu kurmak için fırsat kollayan ınsi şeytanlara imkan verilmemesi için daha hassas olunması ve her türlü tedbirin alınması dileğiyle bütün milletimize taziyelerimi sunuyorum” dedi.

İşte Gülen'in taziye mesajı:

1-048.png

 // misafir
Sehidimizi oldureni neden lanetlemedin...
24 Temmuz 2015 22:33
insanlar arasında sinsice ayrım yapmayı bırak...!!!
 // Muhafız
Bütün F.gülen'in mensuplarına soruyorum?!zamanında Berkin Elvan için taziye mesajı yayınlayan neden Gazze'de Israil in katlettiği 2762 insan için taziye mesajı yayınlamadı?,Suruç'ta ölen 32 insan için taziye mesajı yayınlayan neden 6-7 ekim olaylarında katledilen ve içinde Yasin Börü'nün de olduğu 52 insan için için taziye mesajı yayınlamadın???!!!şimdi neden hala sinsice insanların mezhepleri ,dinleri,inançları üzerinden ayrım yapıyorsunuz???!!!bütün bunlara cevap verebilirmisiniz???!!!...
22 Temmuz 2015 Çarşamba 20:51
İÇERİDE VE DIŞARIDA
 // Kara Murat

İÇERİDE VE DIŞARIDA FIRSAT KOLLAYAN İNSİ ŞEYTAN ........

............YORUM YAPMAYACAGIM SİZ ANLADINIZ ONU...............
22 Temmuz 2015 Çarşamba 14:08
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler