YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sur'da şehit sayısı 4'e yükseldi
Diyarbakır'ın Sur ilçesinde bölücü terör örgütüne yönelik sürdürülen operasyon sırasında, teröristlerin silahlı saldırısı sonucu 3 asker ile 1 polis şehit oldu.
Sur'da şehit sayısı 4'e yükseldi
27 Ocak 2016 / 17:10 Güncelleme: 27 Ocak 2016 / 17:28

Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamada, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde süren operasyonlar sırasında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerin silahlı saldırısı sonucu 4'ü ağır olmak üzere 6 askerin yaralandığı kaydedildi. 

Askerlerden 3'ünün kaldırıldıkları hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit düştüğü, yaralı askerlerin tedavilerine devam edildiği bildirildi.

Yaralı polis şehit düştü

Öte yandan, terör saldırısında yaralanan polis memuru, tedavi gördüğü Diyarbakır Asker Hastanesinde müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

20 terörist öldürüldü

Şırnak'ın Cizre ve Diyarbakır'ın Sur ilçelerinde terör örgütüne yönelik süren operasyonlarda 20 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi. 

 

AA

 

 // Ömer
dün cenevre ve pyd , siyaset ve strateji konusunda işi Kürt ve zaza gibi ahmakça beyanatlara indirgeyenlerin asıl meseleden ne kadar habersiz ve duyarsız olduklarına dair .K.Öztürk e sansür uygulanmamışlar. Evet nerede ”bu çok bilenler? ”...
27 Ocak 2016 18:35
 // Hsmn
Ya bunlara hala dışarıdan yardım alıyor bu yolların kesilmesi şarttır.....satılmışlar kısa zamanda kökleri kazınmalı her Kahraman şehit için yüreğimiz acıyor....
27 Ocak 2016 13:55
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler