YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sur'da İngiliz ve Sırp ajanlar böyle yakalandı
Diyarbakır'ın Sur ilçesinde terör operasyonları sürerken, bir yandan da bölge ajanlardan temizleniyor. Dün kendine gazeteci süsü vermiş Sırp ve İngiliz kökenli iki ajan yakalandı.
Sur'da İngiliz ve Sırp ajanlar böyle yakalandı
02 Şubat 2016 / 12:49 Güncelleme: 02 Şubat 2016 / 12:59

Güvenlik güçleri tarafından yapılan operasyonda Sur'da Sırp ve İngiliz kökenli iki ajan kıs kıvrak yakalandı. Ajanların gözaltına alınma anları ise bölgede bulunan gazeteciler tarafından kaydedildi.

Çok sayıda ajan bulunuyor

Güvenlik güçlerinin Diyarbakır'ın Sur ilçesinde başlattığı büyük süpürme operasyonu tüm hızıyla sürüyor.

Operasyonlar ile ilgili açıklamalarda bulunan güvenlik güçleri bölgede çok sayıda yabancı uyruklu ajan bulunduğunu ve bölgeyi karıştırmak için büyük çaba harcadığını söyledi.

PKK'ya yakın gazeteciler kurtarmaya çalıştı

Haber7'de yer alan habere göre, yabancı ülkelerin ajanlarını takibe alan güvenlik güçleri dün Diyarbakır'da kendine gazeteci süsü vermiş iki yabancıyı gözaltına aldı.

Ajanların yakalanma anında ise yakınlarında bulunan ve PKK terör örgütüne yakınlığı ile bilinen gazetecilerin ajanları kurtarmaya çalıştığı görüldü.

 // Hsmn
Anında sıkın kafalarına kafirin ornek olsun....provakator bunlar af yok....
02 Şubat 2016 22:01
yakaldığınızın
 // malazgirt çaldıran
kesin ellerini dolaştırın şehirlerde...
02 Şubat 2016 Salı 19:14
 // Rasim DUMAN
PKK-PYD-YPG-DEAS ve bilumum teror orgutleri ABD-İNGİLTERE-İSRAİL basta olmak uzere, Bati dunyasinin gizli cocuklari. Bu teror orgutlerini, islam cografyasinda yaptiklari isgal ve zulumler icin bir "maymuncuk" gibi kullaniyorlar. Aziz milletimiz ve bilhassa CHP ve HDP'ye oy veren vatandaslarimiz su olup bitenleri insaf ve ibret nazari ile yeniden degerlendirmelidir. Bu hadiseler de gozleri acmayacak ise, onlar icin bundan sonra soylenecek her soz, israftir....
02 Şubat 2016 14:52
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler