YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Suphi Altındöken göğsünden babası kalçasından vuruldu
Özgecan'ın katil zanlısı Suphi Altındöken ve babası Necmettin Altındöken, cezaevinde saldırıya uğradı. İlk bilgilere göre Özgecan Aslan'ın katillerinden Necmettin Altındöken'de iki, oğlu Suphi Altındöken'de 1 kurşun yarası tespit edildi.
Suphi Altındöken göğsünden babası kalçasından vuruldu
11 Nisan 2016 / 18:40 Güncelleme: 11 Nisan 2016 / 19:03

Mersin'in Tarsus ilçesinde vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ı öldürdükleri gerekçesiyle ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken, kaldıkları cezaevinde uğradıkları saldırıda yaralandı.

Suphi Altındöken ameliyatta hayatını kaybederken, babası Necmettin Altındöken hala ameliyatta.

CEAZEVİNDE İNFAZ GİRİŞİMİNİN AYRINTILARI

İlk bilgilere göre Özgecan Aslan'ın katillerinden Necmettin Altındöken'de iki, oğlu Suphi Altındöken'de 1 kurşun yarası tespit edildi. Hastane yetkilileri, Ahmet Suphi Altındöken'in göğsünden, Necmettin Altındöken'in de karın boşluğu ve kalçasından ateşli silahla yaralandığını belirtti.

BAŞSAVCI CEZAEVİNE GİTTİ

Saldırının ardından Adana E Tipi Kapalı Cezaevi'nde gerginlik yaşandığı, cezaevine takviye olarak çevik kuvvet ekiplerinin sevk edildiği belirtildi. Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan'ın da cezaevine giderek olayla ilgili bilgi aldığı öğrenildi. Saldırıyı gerçekleştirenler ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

 // Fenerli
Hak yerini buldu iyi oldu ilahi adalet yoksa devlet şerefsizi geberene kadar bakacaktı...
11 Nisan 2016 20:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler