YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Süleymanoğlu: Akrabam Gülen'i tokatladı, o bana kafayı taktı
Naim Süleymanoğlu, teröristbaşı Gülen'in kendisine kafayı neden taktığını anlattı. Süleymanoğlu, "Benim akrabam birkaç tokat vurmuş. Akrabam olduğunu öğrenince bana karşı olumsuz haberler yaptırmaya başladı" dedi.
Süleymanoğlu: Akrabam Gülen'i tokatladı, o bana kafayı taktı
23 Ağustos 2016 / 22:43 Güncelleme: 23 Ağustos 2016 / 22:44

FETÖ elebaşısının 'hiç sevmem' diye bahsettiği efsane halterci Naim Süleymanoğlu Sabah'tan Erhan Öztürk'e yaşadıklarını anlattı.

 İşte Süleymanoğlu'nun anlattıkları;

AKRABAM BİRKAÇ TOKAT VURMUŞ

Gülen, 1990'da aranırken Burdur'da yakalanıp İstanbul'a getiriliyor. MİT'in Beşiktaş Yıldız'daki merkezinde sorguya çekiliyor. Onu sorgulayan da, şu an emekli olan MİT'çi bir akrabam. İfadesinde 'Şeker ve tansiyon hastasıyım' demiş. 

Bir süre sonra da Ankara'dan gelen bir telefonla serbest bırakılmış. Benim akrabam da birkaç tokat vurmuş. Akrabam olduğunu öğrenince bana karşı olumsuz haberler yaptırmaya başladı.

'SAKIN TOPLANTILARA KATILMA' UYARISI
 
1990'lı yıllarda spor camiasından bunlarla direkt veya dolaylı olarak çok sayıda insan sohbetlerine gidip onlara yakınlık gösteriyordu. 

Beni hem koruma polisim hem de devletin önemli yerlerinden vatansever tanıdıklarım, 'Sakın toplantılarına katılma. 

Dikkatli ol. Sen şimdi gündemdesin. Dünya, Türkiye seni konuşuyor. Bunların şovuna alet olma' diyerek uyardı. FETÖ toplantılarına katılmadığım için beni hedef seçtiler. 

İlerleyen dönemlerde koruma polisim alındı. Önemli yerlerde yöneticilik yapmamı engellediler. Tekliflerine hayır deyince bana kafayı taktılar.

dert görmesin
 // zülfikar
ona vuran eller dert görmesin inşallah. bi yumruk gömseydi keşke....
23 Ağustos 2016 Salı 22:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler