YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şükür'den o iddiaya cevap
Şükür'den o iddiaya cevap
16 Ekim 2012 16:57
AK Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, basında TBMM Genel Kurulu'na mazeretsiz olarak katılmadığına yönelik olarak çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

Şükür, 'Kendisinin bir program için yurt dışına çıktığını belirten Şükür, "Mazeretimiz diğer milletvekilleri gibi bizim de vardı. Bir program vesilesiyle gitmiştim. Grup Başkanvekillerimiz gerekli açıklamaları yaptılar.' dedi.

Hakan Şükür, yurt dışı gezisi dönüşü Ankara Esenboğa Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını cevapladı. Ortaya atılan iddiaların aksine mazereti olduğunu anlatan Şükür, yurt dışına ise bir programa katılmak için gittiğinin altını çizdi. Yerel seçimlerin erkene alınması için Genel Kurul'da yapılan oylamaya mazeretsiz olarak katılmadığı iddialarının asılsız olduğunu belirten Şükür, açıklamaların ardından basın mensuplarından özür beklediğini kaydetti.

Şükür, "Şunu beklerdim, bu haberi böyle farklı şekilde yapıp daha sonra bu açıklamaların karşısında bir özür beklerdim. Üzüldüm. Mazeretimiz diğer milletvekillerimiz gibi bizim de vardı. Bir program vesilesiyle gitmiştik. Ama herhalde yanlış bilgilendirme oldu. Biraz da gazeteci ayıbı. Sayın grup başkanvekillerimiz gerekli açıklamaları yaptılar." şeklinde konuştu. cihan

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler