YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şükür ve Şaş'tan taziye ziyareti
Şükür ve Şaş'tan taziye ziyareti
23 Mart 2010 10:30
G,Saray'ın efsanesi futbolcularından Hakan Şükür ve Hasan Şaş, vefat eden Özhan Canaydın'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Galatasaray'ın efsane futbolcuları Hakan Şükür ve Hasan Şaş, Özhan Canaydın'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.  
 Pankreas kanserinden tedavi gördüğü Acıbadem Bursa Hastanesi'nde dün gece saat 23.40 sıralarında vefat Galatarasay'ın eski başkanı Özhan Canaydın'ın Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Biesseci fabrikasına gelen Hakan Şükür ve Hasan Şaş, Canaydın'ın ailesine taziyede bulundu.

Hakan Şükür, Canaydın'ın vefatıyla üzüntüye boğulduklarını ifade ederek, "Çok üzüldük. Çok uzun zamandır abi-kardeş, baba-oğul ilişkisi yaşıyorduk. Çok değerli bir şahsiyetti. Hastalığı sürecinde de irtibatımız hiç kopmadı. Camianın içinde bize yakın alaka gösteren muhteşem bir insandı. Yaşarken kıymetini bilemediklerimizdendi. Yaptıkları ve yapamadıkları söylendiğinde üzüntümüz bir kat daha artıyor. Ölüm haberini aldıktan sonra çok kötü anlar yaşadık" dedi.  Canaydın'ın tarihin en başarılı başkanı olduğunu belirten Şükür, "Onun için bir şeyler üretemiyoruz diye zaman zaman kendimizi baskı altında hissediyorduk. İnanılmaz sevgiyle bağlı olduğu bir camia, ama aynı karşılığı göremediği bir ortam vardı. Benzerlikler taşıyor birçok kişiyle. Vefatlar, insanların değerlerini daha iyi anlamamıza vesile olabilir. Birçok şeyin değişmesi gerektiğini düşündürüyor. Hastalık dönemini atlatacağına inanıyordu. Bizlerle çok önemli sırlar paylaştı. Vasiyetini biliyoruz. Ayrılması için ona yapılanlar, açıkçası bazı şeylerin sevdalısı olduğunu gösteriyor. Bu saatten sonra çok timsah göz yaşı olacak. Onları da biliyoruz. Farklı şeyler de söylenecek. Geçmişte olduğu gibi bu çok doğal bir şey. Türkiye'nin bozuk ortamında dimdik kalmayı başarabilen iyi bir aile babası. Çok farklı amaçlar uğruna, çok farklı insanları rencide edecek ortamlar oluyor, sevdalar oluyor. Ama gerçek sevda onun çizdiği bu yol" diye konuştu.

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler