YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sükunet içerisinde olmalıyız
Türk savaş uçağının Suriye'de düşürülmesi ile ilgili Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç da açıklamalarda bulundu. Olaya temkinli yaklaşan Arınç, ''Sükunet içerisinde olmalıyız. Tahrik edici konuşma ve davranışlara kesinlikle prim vermemeliyiz" dedi
Sükunet içerisinde olmalıyız
23 Haziran 2012 / 14:02 Güncelleme: 23 Haziran 2012 / 14:58

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Hatay'ın güneybatısında askeri uçağın düşürülmesine ilişkin, ''Sükunet içerisinde olmalıyız. Tahrik edici konuşma ve davranışlara kesinlikle prim vermemeliyiz. Evet, kritik bir konu olduğunu kabul ediyoruz. Ancak bunu açıklayıcı bilgilere sahip değiliz, konu üzerinde süratle bir çalışma yapılmaktadır. Umarım en kısa zamanda bu ilan edilecektir'' dedi.

ARAMALAR DEVAM EDİYOR

Arınç, Hatay'ın güneybatısında askeri uçağın düşürülmesine ilişkin, arama çalışmalarının Türkiye tarafından 5 helikopter ve gemilerle yapıldığını, çalışmalara Suriye tarafının da yardımcı olduğunu belirterek, ''Arama çalışmalarına katıldıklarına ve bu olayla ilgili bir kasıttan bahsedilmediğine göre Suriye tarafı bunu açıklamak mecburiyetindedir'' diye konuştu...

SURİYE'DEN AÇIKLAMA BEKLİYORUZ

Arınç, Hatay'ın güneybatısında askeri uçağın düşürülmesine ilişkin olarak, Suriye'nin açıklama yapmasının beklendiğini ifade ederek, ''Temaslar sonucunda bu açıklama yapıldığında, Türkiye tarafından da buna ilişkin bir sonuç ortaya konulduğunda, savaş uçağı olmayan, keşif-eğitim amaçlı rutin çalışmalarını sürdüren uçağımızın hangi kara sularında, ne şekilde ve hangi amaçla düşürüldüğü konusu kamuoyuna da ilan edilecektir'' dedi.  (AA)
 

Fazla Sükunet İyi Değildir...
 // misafir48
Fazla sükunet gösterirseniz yarın Ege Denizi'nde de pilotlarınızı aramaya başlarsınız.Tüm dünyanın özellikle de komşularımızın anlayacağı bir cevap vermemizin gerektiğini düşünüyorum.
Zaten karizmanın yarısı "Mavi Marmara" ile çizilmişti.Kalanını da bu olay bitirir.Dost acı söyler......
24 Haziran 2012 03:27
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler