YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
STV'nin hilesi Erdoğan konuşurken ortaya çıktı
Bir dizi açılış için Van'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ı kimsenin dinlemeye gelmediğini iddia ederek, saatler önce meydandan çekilmiş bir fotoğrafı paylaşan STV'nin algı hilesi, televizyonlar canlı yayına geçince ortaya çıktı.
STV'nin hilesi Erdoğan konuşurken ortaya çıktı
14 Mayıs 2015 / 20:45 Güncelleme: 14 Mayıs 2015 / 21:02

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yıpratmak için her türlü hile ve sahtekarlığa başvuran Fethullah Gülen medyası bu sefer de fotoğraf hilesi yaptı. Bir dizi açılış için Van'da bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı dinlemeye kimsenin gelmediğini ve bu yüzden programın bir türlü başlamadığını iddia eden STV, twitter hesabından saatler önce çekilmiş boş meydan fotoğrafı paylaştı.

1-035.png

STV'nin hilesi Erdoğan konuşurken ortaya çıktı

Bir dizi açılış için Van'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ı kimsenin dinlemeye gelmediğini iddia ederek, saatler önce meydandan çekilmiş bir fotoğrafı paylaşan STV'nin algı hilesi, televizyonlar canlı yayına geçince ortaya çıktı. Meydandaki coşkuyu gören STV skandal twitini hemen sildi. Miting öncesi kalabalığın coşkusu ise cep telefonuyla böyle kaydedildi.

Erdoğan 16.20'de kürsüye çıkarken Samanyou Haber TV, resmi twitter hesabından saat 16.27'de meydanın boş olduğunu gösteren bir fotoğraf paylaştı. Fakat bu twit atılırken Edoğan kürsüde konuşuyordu ve Van'ın İstasyon Meydanının binlerce vatandaş tarafından doldurduğu görüldü. STV de Van'daki kalabalığı görünce hile yaptığı twiti sildi.

2-444.jpg

 // hasan hocaoğlu eskişehir
Güneş aşikardır görene ama bundan körene....
14 Mayıs 2015 22:55
 // hasan hocaoğlu eskişehir
Yazıklar olsun .güneş balçıkla suvanmaz güneş aşikardır gördne ama bundan körene....
14 Mayıs 2015 22:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler