YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
STV'de şaşırtan camide içki sahnesi! Çark ettiler!
STV'de şaşırtan camide içki sahnesi! Çark ettiler!
20 Kasım 2014 11:00
Samanyolu TV, Gezi eylemleri sürecinde sert yayınlara konu ettiği "camide bira kutusu" iddialarını bu kez iktidar odaklı bir provokasyon olarak gösterdi.

STV'de şaşırtan camide içki sahnesi! Cemaatten Gezi çarkı!STV'de şaşırtan camide içki sahnesi! Cemaatten Gezi çarkı!STV'de şaşırtan camide içki sahnesi! Cemaatten Gezi çarkı!

Gülen CHareketi'ne yakınlığı ile bilinen Samanyolu TV'de yayınlanan Küçük Kıyamet adlı dizideki Gezi sahnesi gündeme bomba gibi düştü. Gezi protestoları sırasında Beşiktaş Dolmabahçe'deki camiye göstericilerin ayakkabılarıyla ve bira kutularıyla girdikleri iddiasının perde arkasını ekrana taşıyan STV daha önceki yayınlarıyla ters düştü.

Gezi eylemleri sürecinde hükümete yakın medya ile birlikte hareket eden ve "camide bira içtiler, ayakkabı ile girdiler" iddialarını destekleyen yayınlar yapan STV bu kez aynı iddiaları iktidar merkezli ve örgütlü bir provokasyonun parçası olarak ekrana taşıdı. STV o günlerde cami imamının yalanlamasına karşın hükümete yakın medyanın iddialarına tam destek vermişti.

O DİZİNİN FRAGMANI

 

İŞTE 1 YIL ÖNCEKİ HABERLERİ

--

14:08
 // v.s.
Ulkemiz oyle buyuk bir tehlikeden kurtulduki ellerimizle besledigimiz kargalar gozlerimizi oyacakdi...
20 Kasım 2014 14:08
11:17
 // anti laik
senaryosunu malum şahıs mı yazdı o yazdıysa doğrudur nede olsa ona ğaib den haberler geliyor...
20 Kasım 2014 11:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler