YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
SP'liler Ergekenekon'u savundu!
SP'liler Ergekenekon'u savundu!
02 Şubat 2012 14:52
Milli Görüşün önemli isimlerinden Oğuzhan Asiltürk Ergenekon’u savundu. Asiltürk’ün şşaırtan sözlerine destek ise yine Milli Görüş’ün bir başka önemli isiminden Şevket Kazan’dan geldi. İşte o açıklamalar;

Necmettin Erbakan'ın sağ kolu olarak bilinen Milli Görüş'ün önemli isimlerinden Oğuzhan Asiltürk Ergenekon’u savundu. Milli Görüş’ün bir başka önemli ismi Şevket Kazan da Asiltürk’ün açıklamalarını savundu.

 

ERGENEKON VE BALYOZCULARI VATANSEVER İLAN ETTİ..

Oğuzhan Asiltürk, hükümete karşı darbe yapmakla suçlanarak tutuklanan subayların vatansever ve milliyetçi olduklarını, ABD'nin önümüzdeki günlerde İran'ı işgal edeceğini, Ergenekon operasyonlarıyla Türk Silahlı Kuvvetleri içinde vatansever askerlere karşı komplo kurarak bu işgale karşı çıkacak subayların tutuklatıldığını söyledi.

 

Eski İçişleri ve Sanayi Bakanı Asiltürk 12 Eylül'ün arka planının konuşulduğu bir TV programında yaptığı ilginç çıkışla Ergenekon operasyonlarının bir ABD komplosu olduğunu ileri sürdü.

 

Asiltürk programda son sözleri olarak "Ergenekon, altını çizerek söylüyorum Türk ordusunda TSK içinde amerikan karşıtlarının tasfiyesidir. Nokta ve bir de ünlem koyuyorum. Başka bir şey değildir. Çünkü aynı olaylar içinde şu anda silahlı kuvvetlerin içerisinde bir kısım insanlar var. Ama Amerikan karşıtlarını alıp ortadan kaldırmak isteniyor. Sebebi de Amerika'nın İran'a olası müdahalesinde orduyu kendi istedikleri hale getirmektir. Ama şerefli türk ordusu oyuna gelmez diye düşünüyorum" dedi.

 

Kanal A televizyonunun konuyla ilgili görüşlerine başvurduğu Milli Görüş’ün bir başka önemli ismi Şevket Kazan da, Asiltürk’le aynı görüşleri savunarak, Ergenekon’u savundu.

İşte o açıklamalar…

 

 

bu lafına duyduk
 // vaybe
28 şubatta size etmediklerini bırakmayanları şimdi savunmak çok ilginç...
03 Şubat 2012 10:34
adam haklı ki
 // murat duran
Yani Erbakan ölmeden dediği şu idi; SİYONİZM KADRO DEĞİŞTİRİYOR...Sizce Amerika, hala orduyu kullanarak mı işlerini halleder yoksa gelişmiş bir ülke gibi gösterip demokrasiyi kendisine hizmet ettirir? düşünün bakalım bi.....
02 Şubat 2012 16:48
Allah size iyiki İktidarı nasip etmemiş
 // İsmail İZCİ
Allaha Hamd olsun size iktidar nasip olmamış zaten postalı yalıya yalıya bu günlere geldik...
02 Şubat 2012 16:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler