YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
SPD binasından bakın neler çıktı!
İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Taksim'de yaşanan olaylar sırasında Sosyalist Demokrasi Partisi'nin (SPD) Beyoğlu'ndaki il binasına operasyon düzenledi.
SPD binasından bakın neler çıktı!
11 Haziran 2013 / 20:08 Güncelleme: 11 Haziran 2013 / 20:11

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Taksim'de yaşanan olaylar sırasında Sosyalist Demokrasi Partisi'nin (SPD) Beyoğlu'ndaki il binasına operasyon düzenledi. Operasyonda 70 kişi gözaltına alınırken, çok sayıda molotof, çekiç, testere, gaz maskesi ve bir tabanca ele geçirildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Taksim'de polisle çatışan eylemcilerin sığındığı Sosyalist Demokrasi Partisi'nin (SPD) Beyoğlu'ndaki binasına operasyon düzenledi. Operasyonda eylemlerde kullanılan çok sayıda molotof, çekiç, testere, gaz maskesi, 1 tabanca, çok sayıda fişek, inşaatlarda kullanılan baret, megafon, demir çubuklar, bıçak, satır, cep telefonu ve telsiz ele geçirildi.

Taksim’deki olaylar sırasında elinde telsiz ve silahla görülen ve polise molotof atan grup arasında bulunan SDP üyesi Ulaş Bayraktaroğlu’nun da aralarında bulunduğu 70 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

 

İHA

21:30
 // Olmaz kardeşim olmaz!
1968 li yılların romanları, tarihin çöp sepetlerine atıldı. Devir o devir değil. Bugün ne oldu diye, yarının gazetelerini beklemiyoruz artık. Böyle süpürge sapı, çelik kapıyla devrim olmaz. Devrimi halk yapar. Üç beş çapulcu değil....
11 Haziran 2013 21:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler