YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sözün bittiği yerdeyiz
Başbakan Erdoğan, Çukurcu'da meydana gelen terör saldırısıyla ilgili yaptığı açıklamada "Terör, dini, milleti ırkı olmayan bir fenomen"dedi.
Sözün bittiği yerdeyiz
17 Ağustos 2011 / 14:39 Güncelleme: 17 Ağustos 2011 / 17:08

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari-Çukurca karayolundaki hain saldırıyı hatırlatan bir gazetecinin ''Sözün bittiği yerde misiniz '' şeklindeki sorusuna ''Artık daha önce de söylediğimiz gibi sözün bittiği yerdeyiz. Ramazanla ilgili sabrımız bitmiştir'' karşılığını verdi.

Başbakan Erdoğan, Conrad Otel'de düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Olağanüstü İcra Komitesi Toplantısı'nın çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Bir gazetecinin ''Bugünkü şehit haberleriyle ilgili ne söyleyeceksiniz  Sözün bittiği yerde misiniz '' şeklindeki sorusu üzerine Erdoğan, şunları kaydetti:

''Az önce bir haber daha geldi, bir korucu... Bizim yeni dağıtım olan SAT komandolarının yerine intikalinden sonra geri dönüşü esnasında olay cereyan ediyor. Önce bir mayın olayı, mayından sonra da roketatarlarla maalesef bu zırhlı taşıyıcılar vuruldu. Bunun neticesinde sayı 8'e çıkıyor ve 11 yavrumuz da yaralı. Ben şehitlerimize tekrar Allah'tan rahmet diliyorum ve yaralılarımıza şifalar diliyorum. Artık daha önce de söylediğimiz gibi sözün bittiği yerdeyiz. Ramazanla ilgili sabrımız bitmiştir.'' AA
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler