YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sözde aydınların Erdoğan'ı bitirme planı
Taksim'de toplantı yapan sözde aydınlar Türkiye'ye yol haritası çizmeye kalktı. Cihangir tayfası sözde aydınlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kurtulmak için plan hazırladı.
Sözde aydınların Erdoğan'ı bitirme planı
14 Haziran 2015 / 16:40 Güncelleme: 14 Haziran 2015 / 17:54

Cihangir tayfası Ahmet Ümit ve Bedri Baykam, yanlarına Atilla Dorsay ve YARSAV eski Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu'nu alarak bazı akademisyenlerin desteğiyle Türkiye'ye yol haritası çizmeye kalktı.

Taksim'deki bir otelde düzenlenen basın açıklamasında SODEV Başkanı Erdal Kızılelma, destekçilerin imzalarının bulunduğu çağrı metnini okudu:

HDP ve MHP bir arada!

Seçmen baskıcı, hak hukuk tanımaz ve yolsuzluklara bulaşmış olanları gönderme görevini 3 partiye verdi. Eğer bu sorumluluğun gereği yerine getirilmezse, yıkılmak bir yana, AK Parti iktidarının zulmü artarak devam edecektir.

Seçim sonrası AK Parti ve Tayyip Erdoğan, kendilerini kurtarma yolunun 3 partinin birlikte hareketini önlemekten geçtiğini görmüştür. Şimdi 3 partinin görevi, bu tuzaklara düşmeden AK Parti'yi iktidardan uzaklaştırmayı becermektir.

CHP, MHP ve HDP'ye sesleniyoruz. Bütün Türkiye'nin kurtuluşu için size, AK Parti'yi suçlarıyla yalnız bırakma ve AK Parti'nin 13 yılda yarattığı tahribatı giderici bir onarım sürecinde birlikte hareket etme sorumluluğunuzu hatırlatmak istiyoruz.

Bu açıklama sosyal medyada geniş yer buldu.

 // kartal
Allah akil fikir versin...
15 Haziran 2015 10:36
//
 // fatih
hadi len ordan, çapulcu takımı sizi......
15 Haziran 2015 Pazartesi 08:30
 // umut turk
Bu şahıslar mi Türkiye ye yön verecekler, ucu bir araya gelse bindikleri arabaya yön veremezler. O yüzde bu beceriksizleri fazla kaile almaya gerek yok....
15 Haziran 2015 00:36
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler