YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sözcü'den Fethullah Gülen açılımı
Sözcü'den Fethullah Gülen açılımı
24 Temmuz 2014 11:15
Sözcü gazetesi, cemaatin yayın organlarındaki gibi Fethullah Gülen'den 'Hocaefendi' diye bahsetti. İşte Sözcü'nün o haberi.

Ulusalcı bir çizgide yayın yapan Sözcü gazetesinin, Fethullah Gülen'den 'Hocaefendi' diye bahsetmesi herkesi şaşırttı.

Gülen'in yeğeni Hukuk fakültesini kazandı

Fethullah Gülen'in yeğeni ve kendisiyle aynı adı taşıyan Özel Yamanlar Koleji öğrencisi Fethullah Gülen, Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni kazandı. Sözcü'nün internet sitesinde de yer alan bu haberde Fethullah Gülen için "Hocaefendi" tanımı yapıldı.

Birçok internet sitesinde yer alan haberi Sözcü şu şekilde verdi:

Fethullah Gülen Hocaefendi...

"Milyonlarca öğrencinin merak ve heyecanla beklediği LYS yerleştirme sonuçları açıklandı. TM1 ve TM2 puan türlerinde Türkiye üçüncüsü olarak büyük bir başarıya imza atan Fethullah Gülen Hocaefendi’nin, İzmir Özel Yamanlar Koleji’nde okuyan kardeşinin torunu Fethullah Gülen, Hukuk Fakültesi’ni tercih etti. Gülen, tam burslu olarak Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne kayıt yaptırmaya hak kazandı."

Sözcü gazetesi daha sonra bu ifadeyi sitesinden kaldırdı.

sozcu.20140724091358.jpg

17:02
 // Ahmet
Gazetenin sahibine nazik dil kullanılmış.. Şeriatçı kimmiş ? Emin çölaşan ,uğur dündar..kılıçtaroğlu subayları çıkarıp ,sizi tıkacağız içeri demişti. Başbakan çıkarttı subayları,fetocuları tıkacak ,kılıçtaroğlan -çölaşan-doğan bas bas bağırıyor. Ne iş ?olay ağaç olayı değilmiş hakikaten.....
24 Temmuz 2014 17:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler