YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sosyal medyada paylaşım rekorları kıran kare!
Sosyal medyada paylaşım rekorları kıran kare!
13 Mart 2014 11:40
30 Mart'taki yerel seçimlere kısa zaman kala provokasyonlar artmaya başladı. Sandıktan umudun kesen muhalefet çareye sokaklarda arıyor.

Takvim'de yer alan habere göre; Yerel seçimlere sayılı günler kala şer odakları Türkiye'yi karıştırmak için her türlü yolu deniyor fakat halk bu tuzaklara kanmadığı gibi bu tuzağı kuranların oyunlarını da gün yüzüne çıkarıyor.

Muhalefetin tek çaresi kriz

Sosyal medyada paylaşılan fotoğraf kareleri sandıkta halktan umduğu desteği bulamayanların Türkiye siyasetini nasıl bir krizin içine sürüklediğini, kitleleri provoke etmek için her türlü yolu mübah gördüğünü gözler önüne serdi.

Barışçıl değil şiddet içerikli eylemler

Son günlerde muhalefet partilerinin başını çektiği şiddet içerikli sokak eylemleri Türkiye için ne ilk ne de son olacağa benziyor. Sokakları karıştırarak hem ülke ekonomisine zarar veren hem de insan hayatını tehlikeye sokan eylemlere imza atan zihniyet hiç değişmese de halkın bu konudaki sağduyulu tavrı bu tür provokasyonların başarıya ulaşmasını önlüyor.

Bu kareler her şeyi anlatıyor

Sosyal medya kullanıcılarının paylaştığı kareler sandıkta başarsızlığa mahkum olan siyasi oluşumların Türkiye siyasi tarihi boyunca uyguladıkları provokatif eylemleri de gözler önüne seriyor.

kr-001.jpg

VAY CANINA
 // OSMANLI
BIZI BÖYLE BÖLMÜSLER DEMEK KI! EYY CHP VE MHP LILER, UNUTMAYALIM, BIZ HEPIMIZ TÜRKÜZ BIRIZ MÜSLÜMANIZ ELHAMDÜLILLAH. BIZI BIRBIRIMIZE DÜSÜRÜP TÜRKIYEMIZI BÖLMEYE UGRASIYORLAR. KANMAYALIM ONLARIN OYUNLARINA. HER NE OLURSA OLSUN, BIZ KARDESIZ. ILACI NEY: DOGRU VE DÜRÜST OLMAK, BASKALARINA SAYGI GÖSTERMEK. BIR BIRIMIZI OLDUGUMUZ GIBI KABUL ETMEK :-) DÜSMANLARIMIZI SEVINDIRIYORUZ! DIKKAT EDELIM, NORMAL BIR SEKILDE POLITIKA ISBIRLIGIMIZI SÜRDÜRELIM. SELAMLAR...
13 Mart 2014 Perşembe 14:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler