YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sosyal medyada akıl almaz isyan!
Ermenek'te yaşanan maden faciasının ardından, Cumhuriyet kutlamaları iptal edildi. İptal, Cumhuriyet Bayramı'nı kutlamak isteyen bazı Kemalistleri rahatsız etti.
Sosyal medyada akıl almaz isyan!
30 Ekim 2014 / 08:12 Güncelleme: 30 Ekim 2014 / 09:00

Dün öğlen saatlerinde Karaman Ermenek'te meydana gelen maden faciasının etkileri sürüyor. Madende mahsur kalan 18 işçiye hala ulaşılamaması ülkeyi derin bir yasa boğdu.

Yaşanan bu facia nedeniyle tüm belediyeler Cumhuriyet eğlencesini iptal etti. Bu akşam verilmesi beklenen resepsiyon da olması gerektiği gibi iptal edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ermenek'e hareket etti.

18 işçinin akıbeti belli değilken kimsenin eğlence düşünmesi olası değil, ancak bazı paranoyak Kemalistler, sosyal medyada, maden kazasının Cumhuriyet kutlaması yapmamak için AK Parti tarafından gerçekleştirildiği gibi iddialar ortaya attı.

Öyle ki aralarında "Ramazan Bayramı niye iptal edilmedi" diyenler bile var...

ülen gavatlarrrr
 // ali yüksel
ramazan ve kurban bayramları üç beş çapulcunun bayramı değil.
ramazan ve kurban bayramı bir inancın islam dininin bir bayramıdır.
ulan ateistler yada her neyseniz....bunu kafanız almıyormu....
30 Ekim 2014 Perşembe 12:56
geri zekalılar
 // hasan
Bu yorumları ancak yaparsa kendilerini sosyal demokrat sanan dangalaklar yapar Allah belanızı versin sizin embesiller....
30 Ekim 2014 Perşembe 10:53
Paranoyak Gezizekalılar !!!
 // Alp Tuğralı
Bunların sabotaj olma ihtimali dışında her türlü halüsinasyon sadece bu ruh hastalarına malum oluyor nedense...Herşeyi çok bildiklerinden güya yendiğimiz (!) ülkelerin gerisinde kalıp bir yerli oto bile üretemediler.365 gün Kuzey Kore gibi kutlasan ne yazar.Deliye her gün bayram !..Somada - gezide sahte müftü karılarını ve nice hainleri gördük.Millet bu dolmaları artık yutmuyor!.....
30 Ekim 2014 Perşembe 10:11
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler