YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sorguda bile tehdit ettiler: "Korksunlar, titresinler..."
İşlerini şantaj ve tehditle yapmaya alışmış olan Paralel Yapı'nın elemanları, sorgulama esnasında bile tehditvari açıklamalarda bulunuyor.
Sorguda bile tehdit ettiler: "Korksunlar, titresinler..."
23 Temmuz 2014 / 10:05 Güncelleme: 23 Temmuz 2014 / 10:08

Emniyet'teki 'paralel yapı' mensuplarına yönelik operasyonda gözaltına alınan şüphelilerin sağlık kontrolleri devam ediyor.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen şüpheliler arasında eski Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt A, eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Ömer K. ve eski İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdür Yardımcısı Kazım A. da vardı.

Şüphelilerden biri basın mensuplarının, "Neden gözaltına alındınız?" sorusuna, "Bize bu zulmü reva görenler, bu zulmü yapanlar elbette hesap verecekler, ya bu dünyada ya da öbür dünyada. Zulmü yapanlara söylüyorum, korksunlar titresinler" diyerek cevap verdi.

Adli Tabipliğe giriş ve çıkışlarında ellerinin arkadan kelepçelendiği görülen Yurt A, "Ülkemizde kimlerin operasyon yaptığı görülüyor. Sistematik olarak psikolojik işkence yapıyorlar" dedi.
Son getirilen şüphelilerle operasyon kapsamında İstanbul'da gözaltına alınan 50'den fazla emniyet müdürü, amiri ve polis memuru, sağlık kontrolünden geçirildi.

 

AJANSLAR

inlerine giriliyor
 // ekrem
bu daha başlangıç sonları daha beter olacak . kandırdıkları kişiler biran önce bunlardan kurtulmaya baksın.bunlar vatan haini haşaşiler....
23 Temmuz 2014 Çarşamba 15:26
simsarların sonu geliyor
 // Daima hizmet,daima millet
Sizi gidi vatan hainleri sizde ne ar ne haya ne şeref nede namus kalmış utanmaz edepsizler ne hakla insanları dinliyorsunuz şerefsizler bunları yargılamadan infaz etmek lazım neyi yargılıyorsunuz.
Ayrıca Hükümet yetkililerine sesleniyorum TRT genel müdürü hala o koltukta neden oturur anlamış değilim acil el atılması lazım kurumlardan biri.

...
23 Temmuz 2014 Çarşamba 14:29
10:38
 // Ali
Öbür dünyayı düşünen türk halkına neden tuzak kursun....
23 Temmuz 2014 10:38
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler