YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Soner Yalçın'dan skandal çağrı!
Uğur Dündar, Tuncay Özkan, Yaşar Nuri Öztürk ve Soner Yalçın'ın katıldığı, Halk TV'de yayınlanan programda ilginç diyaloglar yaşandı. Yalçın yaptığı çağrılarla pes dedirtti!
Soner Yalçın'dan skandal çağrı!
29 Ocak 2015 / 12:50 Güncelleme: 29 Ocak 2015 / 14:52

Cumhuriyet ve Atatürk değerlerine sahip çıkılması çağrısı yapan Soner Yalçın, kadınlara seslenerek, "Saçınıza başınıza dikkat edeceksiniz. İnadına mini etek giyeceksiniz, inadına dekolte giyeceksiniz" dedi.

Halk TV'de canlı yayınlana programa gazeteci Soner Yalçın'in izleyeciyere yaptığı çağrı damgasını vurdu.

Papyon Mustafa Kemal'in emaneti

Papyonu cumhuriyet değeri olduğu için taktığını söyleyen Soner, sözlerine şöyle devam etti:

"Papyon Mustafa Kemal'in emanetidir. Mustafa Kemal de takardı. Devrimci budur estetik değer. Saçınıza başınıza kıyafetinize dikkat edeceksiniz. Tertemiz olacaksınız. Cumhuriyet kadınısınız cumhuriyet erkeğisiniz. Aynı kalacaksınız. İnadına mini etek giyeceksiniz, inadına dekolte giyeceksiniz arkadaş."

İnadına kızlı erkekli oturacaksınız

Bu açıklamaların hemen ardından söz alan Dündar, "İnadına kızlı erkekli oturacaksınız. Salona baktıkça göz göz sizlerle geldikçe içime aydınlıklar yağıyor. Işık şık yüreğim aydınlanıyor. Umutlanıyorum, heyecanlanıyorum" diye konuştu.

murad
 // murad
....ürür kervan yürür:)...
30 Ocak 2015 Cuma 13:45
affermi
 // off
Soyledigini ablasina annesine yaptirsin once...
29 Ocak 2015 19:17
17:19
 // +++
her birey kendi dininin gereğini yapar tıpkı soner yalçın gibi , değerlerinin gereginin önce kendi en yakınlarından başlasinlar midelerinin goturdugu kadar...
29 Ocak 2015 17:19
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler