YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Son sözüm Fenerbahçe!
Son sözüm Fenerbahçe!
09 Temmuz 2011 10:14
Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, "Sağlık sorunlarım var" deyip seslendi: Serbest bırakın

“Dışarıdan bu davanın devam etmesi sonunda çıkacak karar neticesinde suçumuz varsa cezasını çekeriz. Şu anda sağlık nedeniyle cezaevine gitmem beni zor durumda bırakacaktır. Son sözüm de; tüm Fenerbahçeliler'in söylediği gibi darağacında olsam bile Fenerbahçe olacaktır”

HABERTÜRK, Fenerbahçe'nin karıştığı şike skandalı nedeniyle sorgulanan Aziz Yıldırım’ın ifadelerine ulaştı. Aziz Yıldırım son bölümde ise savcıya şunları söylemiş: 13 yıllık Fenerbahçe kulübü başkanlık döneminde kulübü aldığım yerden getirdiğim nokta malumdür. İfademde suçlamaları kabul etmediğimi zaten belirttim. Bunları yapmadığımı da vicdanen belirtiyorum. Fotoğraflarımın çıkması, 2 gazetenin Kıbrıs’a kaçacağımı belirtmesi beni derinden yaraladı. Ben bu ülkenin evladıyım. 60 yaşındayım. Bu yaştan sonra da yaşayacağım topraklar Anadolu’dan başkası olmaz.

‘MEZARIMIN YERİ BELLİ’
Öldüğüm zaman yatacağım topraklar bu topraklardır. Mezarımın yeri de bellidir. Gözaltına alındığım süreden bugüne kadar geçmişten gelen hınçlarını çıkarmak için aleyhime yayın yapan kuruluşların hepsini kınıyorum. Destek olanlara da camiam ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Rahatsızlıklarım, sağlık sorunlarım var. Kalbimde stend takılı, damarında tıkanıklık var, böbreğimde kist var. Şeker ve tansiyon hastalığım var. Gözaltına alındığımdan bu yana hemen hemen her gün hastaneye gidip geldim. Şu anda da aynı rahatsızlıkları yaşıyorum. Arzum yapmadığım ve samimi olarak söylediğim işlemediğim suçlardan dolayı şahsımın serbest bırakılması. Dışarıdan bu davanın devam etmesi sonunda çıkarak karar neticesinde suçumuz var ise bu suçumuzun cezasını çekmektir. Şu anda sağlık nedeniyle cezaevine gitmem beni zor durumda bırakacaktır. Fenerbahçe ve Fenerbahçe camiasını çok sevdiğimi söylüyorum. Son sözüm de tüm
Fenerbahçeliler’in söylediği gibi dar ağacında da olsam son sözüm Fenerbahçe olacaktır.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler