YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Son deprem İzmir emniyetinde
Son deprem İzmir emniyetinde
19 Aralık 2013 12:00
İstanbul ve Ankara emniyetlerinin ardından, son görevden alma haberi İzmir'den geldi.

Yolsuzluk ve rüşvet soruşturmalarıın hemen ardından iki ilin emniyet müdürlüklerinde yaşanan görevden almalara yenisi eklendi. Operasyonun merkezi olan İstanbul Emniyeti ve Ankara Emniyeti'nin ardından, İzmir Emniyeti'nde de başta 4 şube müdürü olmak üzere görevden almalar yaşandı.

İzmir Emniyet Müdürlüğü'nde 4 şube müdürü ve 2 ilçe emniyet müdürünün görev yeri değişti. İzmir Valisi Mustafa Toprak'ın imzaladığı yeni görevlendirme ile birlikte Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Mehmet Erikoğlu'nun yerine Foça İlçe Emniyet Müdürü Bahadır İçmeyiz, Mali Şube Müdürü Emin Göktaş'ın yerine Sosyal Hizmetler Şube Müdürü Bora Köprü ve Terörle Mücadele Şube Müdürü Halil Güzel'in yerine Selçuk İlçe Emniyet Müdürü Fatih Çankaya atandı. Atanan müdürlerin yeni görev yerleri ise şöyle:

'Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Emin Göktaş Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Mehmet Erikoğlu Bayraklı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, Terörle Mücadele Şube Müdürü Halil İbrahim Güzel ise Adnan Menderes Havalimanı'na atandı.'

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler