YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Son anket sonucu uykuları kaçıracak!
ANAR'ın Genel Müdürü İbrahim Uslu, AK Parti için yaptıkları son anketin, Fethullah Gülen Cemaatinin üst kadrosu ile muhaliflerin uykularını kaçıracağını açıkladı.
Son anket sonucu uykuları kaçıracak!
18 Şubat 2014 / 10:14 Güncelleme: 18 Şubat 2014 / 10:22

ANAR'ın Genel Müdürü İbrahim Uslu, AK Parti için yaptıkları son anketin, Fethullah Gülen Cemaatinin üst kadrosu ile muhaliflerin uykularını kaçıracağını açıkladı. Oran vermeyen Uslu, "Sonuçlar nazar boncukluk. AK Parti güçlü olduğu illerde yükselişte" dedi.

2001 yılından beri AK Parti'ye düzenli olarak anket yapan ve seçim sonuçlarını doğruya yakın tahminleriyle bilinen ANAR'ın son anketi uykuları kaçıracak.

ANAR'ın Genel Müdürü İbrahim Uslu, AK Parti'ye 30 Mart seçimleri için yaptıkları son araştırmanın paralel yapı ile muhaliflerin uykularını kaçıracağını söyledi.

Anket hakkında oran vermeden Twitter'dan ipuçları paylaşan Uslu, "Sonuçlar nazar boncukluk" ifadesini kullanarak AK Parti zayıflıyor görüşünde olanlara mesaj verdi. Uslu, sonuçlarını AK Parti'nin izin vermesi halinde açıklayacağı ankete göre AK Parti'nin güçlü olduğu illerde oylarını artırdığını da ifade etti.

tw-030.jpg

11:37
 // M.N.A.
Benim görüşüm bu seçim kurtuluş savaşı kadar önemli ve mühim.biraz önce sayin Bahçeli yi dinledim hsyk düzenlemesi yargiya müdaheledir diyor isaf Allah için insaf ve kendiside yüzde yüz biliyor yargı haşhaşilerin yargisidir Guantanamo bile bu yargidan daha iyidir bu yargi insanimiza ve isadamlarimiza yapmadığı kahpelik kalmadi santajlarla basini susturdu ve muhalefet mert değiller mit tirlarini arayan hain yargidan adalet beklenirmi tüm insanımızın bu kahpelige son vermek için tüm oylar AK partiye...
18 Şubat 2014 11:37
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler