YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şok iddia: Atatürk'ü İsrail öldürdü
Gazeteci Fatih Tezcan, "Mustafa Kemal Atatürk’ü İsrail zehirleyerek öldürdü. Tekrar otopsi yapılsın" dedi...
Şok iddia: Atatürk'ü İsrail öldürdü
21 Haziran 2013 / 16:36 Güncelleme: 21 Haziran 2013 / 16:36

A Haber'de yayınlanan '%100 Siyaset' programında şok bir iddia ortaya atıldı. Star gazetesi Yazarı Hikmet Genç, CHP Eski MYK Üyesi Savcı Sayan, gazeteci Fatih Tezcan ve analist İlhami Işık'ın katıldığı programda Tezcan, çok konuşulacak iddialarda bulundu.

Tezcan'ın iddiaları şöyle:

"Emperyalistler masaya oturduğunda kim Kemalist, kim AK Partili, kim CHP'li diye bakmaz. Kimi nasıl kullanacaklarına bakarlar. Türkiye'de 3 Kasım 2002'den başlayan bir devrim söz konusu. Geçenlerde 1960'tan kalan Menderes'i asanların yazdırdığı 'Ak Devrim' adlı kitap elime geçti. Orada çok önemli bilgiler var. Gezi Parkı eylemlerinde hedef Erdoğan mı gerçekten? Hayır değil. Erdoğan'ın yerinde her kim olursa olsun aynı şekilde pozisyon alacaktır. Gezi eylemleri gericidir.

11.11.2011 tarihinde Gezi Parkı'nda olan bir mevzu var. Mehmet Ali Alabora'nın videosunu izledik. 11.11.11'in özelliği simetrik bir rakam olmasıdır. Kabalizm için bu rakam çok önemlidir. Mısır'da Keops Piramiti o gün kapatıldı. Mısır Arkeoloji bölümüne internetten 'Orada eylem yapacağız' diye yüzlerce mesaj almışlar. Doların üzerindeki gözün işareti kabalistiktir. Kabalizm, Yahudi mistisizmidir. İlluminati, Kabalizm desteklidir. İlluminati bildiğimizden çok daha büyük bir mevzudur. Osmanlı Devleti'nin yerine kurulan bu topraklardan maksimum ne alabilirizin peşindeler. AK Parti ile başlayan süreç 'Hiçbir şey alamazsınız' demiştir. Artık 3. Köprüyü, Kanalistanbul'u biz yapıyoruz. Gezi darbe girişimidir. Siz emperyalizme pay vermediğiniz zaman size bu girişimi yaparlar.

"İsrail'in kurulmasına karşı çıktığı için Atatürk öldürüldü"

Ne olur devlet yetkilileri duysun Mustafa Kemal Atatürk'e tekrar bir otopsi yapılsın. Yüzde 100 söylüyorum, yarın yazarlığı bırakırım nüfus cüzdanımı Marmara'ya atarım. İngiltere, 'İsrail 1936'da kurulacak' dedi, 1937'de Atatürk 'Canımız pahasına buna karşı çıkarız' dedi, 1938'de öldürüldü. Bu Türkiye'nin insanlarını Kemalistiyle, Müslümanlarıyla birbirine yaklaştıracak olgudur. 'Türkiye Türklerindir' mottosunu söyleyen gazete 1 Mayıs 1948'te İsrail'in kurulmasına karşı çıkan İnönü'ye karşı kuruldu. Sen nasıl bir oyun oynuyorsun bana? Bu gazetenin daha sonra MOSSAD ile işbirliği ortaya çıktı."



İHA

23:46
 // İvise Seye Kali
Süleyman kardeş, ilk etapta yazdıklarını saçma buldum, fakat küçük bir araştırma yapınca, doğruluk payı olabilir diyorum. Yalnız aklıma şu geliyor; Dersim ahalisinin kinini baskılamak için, Cemal Bayar zaliminin, adamları tarafından uydurulan bir yalan olamazmı. ''me heyfa xa helgirt'' intikamımızı aldık demeleri, bende bu şüpheyi uyandırıyor. Allah zalimlere lanet etsin....
21 Haziran 2013 23:46
ATATÜRK DERSiMDE ÖLDÜRÜLDÜ.
 // Süleyman Daricali
Bu adamin beynini acip bir bakmak lazim gercekler saptiriliyor atatürk birincisi hastaliktan ölmedi ikincisi israille bir ilgisi yok Atatürkü öldüren Dersimlilerdir saat 9.05 de de ölmedi dersimde öldürüldükten sonra öldügü saklandi daha sonra 10 kasimda saat 9.05 de öldügü aciklandi. Yaziyorsaniz dogrulari yazin....
21 Haziran 2013 Cuma 22:44
15:50
 // KARA KUTU
Sanırım bir Fethi Kabir de, Atatürk için yapılmalı. E tabi içimizdeki yahudiler ve ahmaklar ayaklanmazsa....
21 Haziran 2013 15:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler