YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Skorsky ve Turkhackteam üyeleri NASA’yı hackledi
Ünlü Türk hacker Skorky ve Turkhackteam üyeleri, bu kez terör örgütleri PYD ve YPG’ye destek veren ABD’yi hedef aldı. Türk hackerlar, NASA'nın internet sitesini hacklediklerini ve bir çok gizli bilgiyi ele geçirdiklerini açıkladı.
Skorsky ve Turkhackteam üyeleri NASA’yı hackledi
15 Şubat 2016 / 21:21 Güncelleme: 15 Şubat 2016 / 21:22

Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesinin (NASA) internet sitesini hackleyen Skorkys ve Turkhackteam üyeleri, kurumun veritabanına sızdıklarını, şifreli dosyaları açtıklarını ve bir çok gizli bilgiyi ele geçirdiklerini açıkladı.

Skorsky, “Fırtına adlı bu operasyon, ABD’nin terör örgütleri PYD ve YPG’ye destek vermesini protesto amaçlı yapılmıştır. Bu operasyon bir uyarıdır. ABD, bu terör örgütlerine desteğini çekmezse saldırılar büyüyerek devam edecektir” açıklamasını yaptı.

ABD’NİN ‘HAARP’ PROJESİYLE İLGİLİ UYARDI

Öte yandan Skorsky, Yüksek Frekanslı Etkin Güneşsel Araştırma Programı (HAARP) olarak açıklanan ABD projesine de dikkat çekti. Projenin iklim kontrol ve yapay deprem silahı olarak tasarlandığını savunan Skorksy, “Sadece bununla da sınırlı değildir. Bu proje bir silahtır. 

Bu silahla bir savaş uçağının radyomanyetik sinyallerle kontrol etmek, düşürmek mümkündür. Bu sistem daha bir çok kötü amaç için de kullanılabilir. Rusya da benzer bir proje geliştirmektedir” açıklamasını yaptı.


İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler