YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şişli'de yeni skandal patladı!
Şişli'de yeni skandal patladı!
25 Şubat 2015 03:02
Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile görüşmek için belediyeye gelen DİSK heyeti, İnönü'nün korumaları tarafından darp edildi.

Sansayonel olaylarla gündemden düşmeyen Şişli Belediyesi yeni bir skandal ile çalkalanıyor. Belediye Başkanı Hayri İnönü ile görüşmek için belediyeye giden DİSK heyeti, İnönü'nün korumaları tarafından darp edildi.

DİSK Beyoğlu Şube Başkanı Zeynel Şahin başkanlığındaki heyet, Belediye Başkanı Hayi İnönü ile görüşmek için gittiği belediyede hiç beklemedikleri bir tutum ile karşılaştı. İnönü'nün Özel Kalem Müdürü emekli binbaşı Taner Biçer, DİSK heyetine yanlışlıkla randevu verildiğini, heyetin Belediye Başkanı ile görüşmesinin mümkün olmadığını bildirdi. Randevuları olmasına karşın İnönü ile görüşemeyeceklerini öğrenen DİSK heyeti duruma tepki gösterince ummadıkları bir karşılık gördü.

9 Korumadan DİSK Heyetine makam odasında dayak

Hayri İnönü'nün Özel Kalem Müdürü Taner Biçer, randevuda ısrar eden DİSK heyetinin binadan çıkartılması için korumaları çağırınca ortalık karıştı. Korumların DİSK Şube Başkanı Zeynel Şahin ve heyet üyelerini darp ettiği öğrenildi. Başkan Hayi İnönü'nün ise DİSK heyetinin darp edildiği anlarda belediye binasından apar topar ayrıldığı öğrenildi. İnönü'nün eski polislerden kurulan geniş koruma kadrosu, Mustafa Sarıgül ile yaşadığı gerilim sonrası medyada geniş yer bulmuştu.

Şahin, Şişli Florance Nightingale hastanesinde tedavi altına alındı. olayın duyulmasının ardından Şişli Belediyesi ve hastane önünde işçiler toplanıyor.

 

İNTERNETHABER.COM

ne bekliyordunuz
 // hayri sarıgül
al birini vur ötekine...
25 Şubat 2015 Çarşamba 10:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler