YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şişli Belediye Başkan yardımcısı yaşamını yitirdi
Şişli Belediye Başkan yardımcısı yaşamını yitirdi
18 Temmuz 2016 15:52
Silahlı saldırıya uğrayan Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Şişli Belediyesi binasında silah sesi duyuldu. Başkan Yardımcısı Cemil Candaş yaşamını yitirdi. Saldırganlar gözaltına alındı.
 
Şişli Belediyesi’nin Darülaceze Caddesi üzerinde bulunan yeni binasında saat 15,30 sıralarında 4-5 el silah sesi duyuldu. Makamında silahlı saldırıya uğradığı belirlenen ve başından vurulan Cemil Candaş, ağır yaralı olarak Florence Nightingale Hastanesi’ne kaldırıldı. Candaş yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Görgü tanıklarına göre, 2 kişi olduğu iddia edilen saldırganlar yakalanarak binanın arka kapısından çıkarıldı. Olay sırasında binada görev yapan personel şok geçirirken, bazı çalışanlar gözyaşlarını tutamadı. Fenalık geçiren ve bayılan çalışanlara belediye önünde hazır bekletilen ambulanslarda müdahale edildi.

Polis ekipleri ve belediye zabıtalarınca önlem alınan ve güvenlik çemberine alınan binada olay yeri ekipleri incelemelerine devam ediyor. İki saldırgan sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirildi.Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı öldürüldü
 
Şişli Belediyesi'nden yapılan açıklamada da şöyle denildi: "Şişli Belediyesi İmar ve Şehircilikten Sorumlu Başkan Yardımcımız Cemil Candaş, belediye binasında saat 15.30 sularında silahlı bir saldırıya uğramıştır. Emniyet güçleri saldırganı gözaltına almıştır.

Kendisi daha önce iki kez silah ile tehdit edilmiş ve konu hakkında suç duyurusunda bulunulmuştur.Tüm personelimiz tarafından çok sevilen ve dürüstlüğü ile tüm kalu personeline örnek olan Cemil Candaş'a yapılan menfur saldırıyı kınıyoruz." 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler