YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sisi, Ergenekon'u yürüten savcılarla ne görüştü
Sisi, Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınıp serbest bırakılmıştı
Sisi, Ergenekon'u yürüten savcılarla ne görüştü
08 Haziran 2009 / 21:05 Güncelleme: 08 Haziran 2009 / 00:00

''Sisi'' lakaplı Seyhan Soylu, Ergenekon soruşturmasını yürüten cumhuriyet savcılarıyla görüştü.''Ergenekon'' soruşturması kapsamında daha önce gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan ve hakkında takipsizlik kararı verilen ''Sisi'' lakaplı Seyhan Soylu, soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcılarıyla görüştü.


Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne geldikten sonra ''Ergenekon'' soruşturmasını yürüten özel yetkili savcıların bulunduğu kata çıkan Soylu, burada bir süre savcılarla görüştükten sonra adliyeden ayrıldı.


Adliye kapısında basın mensuplarına bir açıklama yapan Soylu, ''Ergenekon'' soruşturması kapsamında daha önce el konulan eşyalarını almak için savcılığa geldiğini ve el konulan eşyalarının kendisine iade edilmesine karar verildiğini belirtti.


Soylu, ''Cumhuriyet Kadınları Projesi''nin yer aldığı bilgisayarların, CD'lerin ve çeşitli evrakların suç unsuru bulunmadığı için kendisine iade edileceğini, ayrıca soruşturma savcılarına medya grup başkanı olduğu Kanal T televizyonunda yarın başlayacak bir programla ilgili danıştığını da sözlerine ekledi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler