YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şırnak'tan acı haber
Şırnak'tan acı haber
12 Mayıs 2011 14:30
Silopi'de polis noktasına düzenlenen saldırıda yaralanan ve tedavi altına alınan polis memuru şehit oldu.

Şırnak'ın Silopi ilçesinde teröristlerce açılan ateş sonucu ağır yaralanan polis memuru Gökmen Şimşek, şehit oldu.

Silopi Emniyet müdürlüğü önündeki polis noktasına teröristlerce açılan ateş sonucu yaralanarak Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan polis memuru Gökmen Şimşek, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Saldırıda yaralanan diğer polis memuru Muharrem Ünlü de Silopi Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetmişti.

Şehit polis memurlarının cenazeleri Diyarbakır'da düzenlenecek törenin ardından memleketlerine gönderilecek.

BABA OCAĞINA ATEŞ DÜŞTÜ

Şırnak'ın Silopi ilçesinde teröristlerce ateş açılması sonucu şehit olan polis memuru Muharrem Ünlü'nün (29),  Çorum'un Mecitözü ilçesindeki baba evinde hüzün yaşanıyor.

Mecitözü'nün Kozören köyünde yaşayan şehit polis memuru Muharrem Ünlü'nün babası Abdullah Ünlü (60), haberi almasının ardından fenalaştığı için sağlık ekipleri tarafından kontrol altında tutuluyor.

Annesi Serpil Ünlü'yü 5 yıl önce gırtlak kanserinden kaybeden şehit polisin, Balıkesir Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu olduğu, dershanelerde öğretmenlik yaptığı ve 3 yıl önce polisliğe başladığı öğrenildi.

2010 yılının ağustos ayında Silopi'de göreve başlayan Ünlü'nün, son olarak kız kardeşinin düğünü için göreve gitmeden önce köyüne geldiği belirtildi.

Ünlü çiftinin 5 çocuğundan biri olan şehit polisin bekar olduğu, salı günü amcasını arayarak sohbet ettiği ve nöbete gideceğini söylediği ifade edildi.

Halası Zehra Şahin ile de salı günü internet üzerinden görüşen şehit polisin, sosyal paylaşım sitesinde halasının doğum gününü kutladığı bildirildi.

Ünlü için Mecitözü ilçe merkezinde tören yapılması bekleniyor.

AA

 

şehit polis memuru
 // halitaslan
Cenabı Allah rahmet ailesine ve kalanlarına sabır versin milletimizin başı sağolsunnn bu vatan bizim kimseye bırakmayızzz...
12 Mayıs 2011 15:07
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler