YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şırnak Valiliği'nden 'Cizre' açıklaması
Şırnak Valiliği'nden 'Cizre' açıklaması
24 Nisan 2013 12:24
Şırnak Valiliği tarafından yapılan açıklamada, Cizre ilçesinde dün akşam saatlerinde yaşanan olaylarla ilgili 2 polis memurunun gözaltına alındığı bildirildi.

Şırnak Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "23 Nisan 2013 tarihinde saat 22.45 sıralarında izinli 2 polis memuru, Emniyet Müdürlüğünün halı sahasına giderken yüzleri maskeli 20-30 kişilik grubun molotof ve taşlı saldırısına uğramış, ablukaya alınmış, grup tarafından yakma ve linç girişimine maruz kalmıştır. Polis memurları bu durumdan kurtulabilmek için havaya ateş açmak suretiyle olay yerinden şahsi araçlarıyla uzaklaşmışlardır. Çıkan olaylarda çeşitli yerlerinden yaralanmış olan 4 vatandaşımız Cizre Devlet Hastanesi'ne intikal etmiş ve tedavi altına alınmıştır. Olayla ilgili çok yönlü idari ve adli soruşturma başlatılmıştır. Savcılık talimatı ile 2 polis memuru gözaltına alınmıştır. Tahkikat jandarma tarafından yürütülmektedir' ifadeleri kullanıldı.

 

İHA

16:45
 // Kanatlı eylem
Bu vatandaşlar kanatlanıp havadamı eylem yapmış. Havaya açılan vatandaşlar nasıl yaralanmış. Ayrıca o sivil polislerin aracıyla bir kişiyi kasten ezdiği söylenmiyor....
24 Nisan 2013 16:45
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler