YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sirkeci faciası böyle görüntülendi!
Sirkeci'de, 15 Mart günü araba vapuruna binerken denize düşen 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz ve ailesinin içinde bulunduğu otomobilin o anki görüntüleri ortaya çıktı.
Sirkeci faciası böyle görüntülendi!
21 Mart 2014 / 08:31 Güncelleme: 21 Mart 2014 / 08:36

'Sadabat' adlı vapurun kapak üstü kamerasından çekilen görüntülerde, araçların vapura bindiği görülüyor. Daha sonra araba vapurunun kapağının üzerinde bir görevli görülüyor. Görevli sağa sola bakıyor ve vapur hareket ediyor.

6 saniye sonra, Ece Su Yılmaz'ın annesinin kullandığı kırmızı renkli otomobil ekranda görünüyor. Araç, iskele ile vapur arasındaki mesafe açılmasına rağmen 2 saniye içinde araba vapuruna girmeyi başarıyor. Ancak araç kapağın üstünde kalıyor.

4 saniye sonra da otomobil geri geri kaymaya başlıyor. 12 saniye sonra da vapur duruyor. Vapur geri manevra yapmaya başlayınca da, askıda kalan otomobil geri geri kayarak saniyeler içinde suya gömülüyor.

Araç tam vapurdan düşerken, sürücünün kapısının açıldığı dikkat çekiyor. Bu sırada, vapurda bulunan vatandaşlar da aracın battığı yere doğru can simitleri atıyor. Bazı vatandaşlar da araçtakileri kurtarmak için denize atlıyor. 

İşte saniye saniye o anlar:

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler