YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şirin Payzın'dan şehitlere hakaret!
CNN Türk'ün spikeri Şirin Payzın, şehitlere ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içeren bir yazı paylaştı.
Şirin Payzın'dan şehitlere hakaret!
12 Eylül 2015 / 02:56 Güncelleme: 12 Eylül 2015 / 07:48

CNN Türk'ün ekran yüzlerinden biri olan ve hükümet karşıtı çıkışlarıyla tanınan Şirin Payzın, bir skandala daha imza attı.

Daha önce attığı tweetlerle takipçilerinin büyük tepkisine maruz kalan Payzın, bu kez kelimenin tam anlamıyla takipçilerini çıldırttı.

Güya PKK'yı sorgulamak için yazılmış olan bir yazıyı Twitter hesabından paylaşan Şirin Payzın, bu yazıyı paylaşarak ilgili yazıdaki görüşlere katıldığını da kanıtlamış oldu.

Peki neydi o yazıdaki skandal ifadeler?

1-20150912025744.jpg

TERÖR OLAYLARINI AK PARTİ'YE MÂL ETME ÇABASI

Hemen her fırsatta, yurtta ve dünyada meydana gelen olumsuzlukları AK Parti ve Erdoğan üzerine yıkmayı görev edinen zihniyetin bir ürünü olan skandal yazıda; PKK'nın başlattığı terör olaylarını sanki hükümet başlatmış intibası uyandırmaya çalışılıyor. Yazının başındaki ifadelerde; "Şimdi benzer bir süreçten geçiyoruz. HDP'nin barajı geçmesiyle, günümüz devlet sahipleri bölge halkına bir bedel ödetmek, hayatlarını zehir etmek, verdikleri oylardan dolayı pişman etmek için her yolu deniyor" şeklinde asılsız ithamlar okuyucuya sunuluyor.

DEVLETE LAF SÖYLEMEYİ GÖREV EDİNDİKLERİNİ KANITLADILAR

Türkiye'nin büyümesine karşı olan muhaliflere adeta tercüman olan yazıda, çarpıcı bir ifade dikkat çekiyor. Sözde PKK'yı eleştiren yazar;"Sizin yüzünüzden devlete söyleyecek laf bulamıyoruz" şeklindeki ifadeleriyle asıl niyetini de açıkça ortaya koyuyor.

ŞEHİTLERE 'SAFSATA' DEDİ!

PKK'yı eleştirme kılıfıyla hükümete ve en kutsal mertebelerden biri olan şehitlik mertebesine ağır hakaretler bulunan yazıda öyle bir kısım var ki...

Türkiye'nin birliği ve bağımsızlığı için canını veren kahraman askerlerden 'safsata' olarak bahsedilen yazıda; "Ölen çocuklar onların çocuğu değil. İktidarlarının sermayesi, kendi canları değil. Şehitlik safsatasıyla bu ülkenin çocuklarını sizin vahşi tuzaklarınıza, insanlık dışı savaşınıza kurban vermekten zerre kadar acı duymuyorlar" şeklinde skandal bir söyleme imza atıldı.

İŞTE O SKANDAL YAZIDAKİ İLGİLİ BÖLÜM

2-599.jpg

TAKİPÇİLERİNDEN TEPKİ YAĞIYOR

Bu skandal yazıyı paylaşarak, yazıdaki görüşlere katıldığını açıkça belli eden Şirin Payzın'a takipçilerinden tepki yağıyor.

İçimizdeki yuzde on hainler
 // ALPAR
Bunlar Türk Milletini ve Osmanlı tokadını unutan içimizdeki yüzde on hainlerden ve satılmış İsrail uşağı murdack ın basınından daha ne bekleyecektinizki...
17 Eylül 2015 Perşembe 20:52
 // recep
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
12 Eylül 2015 21:56
gerçek yüzlerini görün artık...!!!
 // Muhafız
Ey Türk Milleti;yıllarca bu millet üzerinde gazetecilik kisvesiyle asimetrik Psikolojik Harekât uygulayan bu psikolojik harekât ajanları A.B.D, İngiltere'de yıllarca psikolojik Harekât eğitimi alan sabetaist kökenli özellikle( Karakaşi, Kabbani) yahudi kişilerdir Bunlar sırası gelir Atatürkçü, Laik olurlar, sırası geldiğinde solcu olur, sırası geldiğinde vatansever sağcı olur, bu kişilerle mücadele etmek özel beceri ve yetenek ister.Bunlar yıllarca bu millet üzerinde psikolojik harekât uyguladı...
12 Eylül 2015 Cumartesi 14:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler