YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sinsi Yemen planı
Sinsi Yemen planı
12 Ocak 2010 23:01
Nijerya'dan kalkıp Amsterdam üzerinden Detroit'e inen uçakta, Ömer Faruk Abdülmüttalip isimli bir gencin üzerindeki bombayı patlatmaya çalışırken yakalandığı açıklanmıştı. Kanal a'nın konuyla ilgili ulaştığı çarpıcı bilgiler var.

11 Eylül'de ikiz kulelere iki uçak girdi, Amerika da vakit kaybetmeden önce Afganistan'a, sonra Irak'a girdi ve şu sıralar, Washington'ın üçüncü bir büyük planı uygulamaya koyduğu iddiası gündemde... Yemen'e asker yerleştirmek için yürürlüğe konan sinsi planlardan sözediyoruz. 278 yolcu taşıyan Amerikan uçağına yapılan bombalı saldırı girişimiyle başlayan süreç, bölgenin kaderini yakından ilgilendirecek planları nasıl beraberinde getirdi? Kanal a'nın konuyla ilgili ulaştığı çarpıcı bilgiler var.

ABD'nin istihbarat teşkilatının Dünya lideri olması..
 // ibrahim çelikoğlu
ABD başkanı ekiz kulelerden habari olmayabilir.Amma;Irak'a saldırı emrini vermiş olan kendisidir.İstihbaratı kendisi yürütmez.Heberide olamaz.Öyle olmuş olsa meydana çıkar yargılanırdı.Bu gibileride başkan seçilebilme imkanına sahip olamazdı zan ediyoruz.Böyle şeyleri meydana çıkarılamıyanlar üslenir ve kimsede ispat edemez.
İkiz kuleler gibi çok hadise oluşturulur,çözüm için başkanın önüne konur.Bizim hayal gücümüz bunları açık görüyor ve tahminim...
13 Ocak 2010 09:58
Yorum
 // mehmet durukan
Benim için böyle bir varsayım hem saçma hem de mantıksız. 11 Eylül saldırısında nerdeyse beyaz saray bile ortadan kaldırılacaktı ki Amerikan başkanı pijemaları ile kaçmak zorunda kaldı....
13 Ocak 2010 08:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler